Memoriał

#Wagner2018: Antoine Brizard: Wierzę w medal mistrzostw świata

Reprezentacja Francji rywalizację w XVI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera zakończyła na trzecim miejscu. Nie jest to wynik, który zadowala podopiecznych Laurenta Tillie, jednak najważniejsze dla nich są nadchodzące mistrzostwa świata. – Chcemy zdobyć medal we Włoszech – odważnie mówi rozgrywający  Antoine Brizard.

[ Read More ]

Benjamin Toniutti dla s-w-o.pl: Mistrzostwa świata to dla mnie szczególny turniej

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera był jednym z ostatnich przystanków przed mistrzostwami świata. Podczas turnieju rozgrywanego w Krakowie porozmawialiśmy z kapitanem reprezentacji Francji, Benjaminem Toniuttim. Marcin Paluch: Jak czujesz się po kolejnym powrocie do Polski? Benjamin Toniutti: Czuję się dobrze. Jestem szczęśliwy za każdym razem, kiedy mogę wrócić do Polski. Spędziłem tu trzy ostatnie sezony i mogę

[ Read More ]

#Wagner2018: Jean Patry: Bardzo się cieszę, że mogłem pokazać co potrafię

Reprezentacja Francji w ostatnim swoim meczu w czasie Memoriału Huberta Jerzego Wagnera pokonała Kanadę w czterech setach. – Ten pojedynek nie rozpoczął się dla nas dobrze. Wydaje mi się, że powodem słabego początku było to, że dzień wcześniej zagraliśmy ciężki mecz, który zakończył się tie-breakiem. Na szczęście od drugiego seta zaprezentowaliśmy się już lepiej i

[ Read More ]

#Wagner2018: Dream Team!

Reprezentacja Polski wygrała XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który odbywał się w TAURON ARENIE Kraków. Drugie miejsce zajęła ekipa Sbornej, trzecie Francuzi a poza podium uplasowali się Kanadyjczycy, prowadzeni przez Stephane’a Antigę. Poniżej przestawiamy drużynę marzeń tegorocznego turnieju.

[ Read More ]

#Wagner2018: Biało-czerwoni na pierwszym miejscu!

W ostatnim meczu XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera mierzyły się ze sobą reprezentacje Polski i Rosji. Od lat spotkania tych drużyn rozbudzają największe emocje. Nie inaczej było i tym razem w TAURON ARENIE Kraków. Ze zwycięstwa zarówno w meczu jak  i w całym turnieju mogą cieszyć się Biało-czerwoni.

[ Read More ]