LigaSiatkówki Kobiet

Jagoda Maternia: Zagrać dobry mecz w środę

Dzięki wygranej w ostatnim meczu fazy zasadniczej KS Pałac Bydgoszcz walczy o utrzymanie w Lidze Siatkówki Kobiet, a ich rywalem jest Legionovia Legionowo. W pierwszym meczu górą były bydgoszczanki. Czy w środę zakończą rywalizację i zajmą bezpieczne, jedenaste miejsce?

[ Read More ]

LSK: Za nami już spora część wyników fazy play-off!

Liga Siatkówki Kobiet wkroczyła w decydującą fazę. Znamy już część ostatecznych rozstrzygnięć na zakończenie sezonu.  W walce o prawo gry w finale wszystkie cztery zespoły nadal pozostają w grze. W pozostałych parach rywalizacja zakończyła się już w walce o 7., 9. oraz 11. miejsce. 

[ Read More ]

I Liga [k]: Siatkarki z Kalisza Mistrzyniami I Ligi!

Siatkarki Energi MKS-u Kalisz zostały najlepszą drużyną I Ligi. Batalia o tytuł trwała przez cztery mecze. Ostatecznie lepsze okazały się dzisiejsze gospodynie, które pokonały broniące tytułu zawodniczki Wisły Warszawa. Dzięki temu to kaliszanki powalczą o prawo gry w Lidze Siatkówki Kobiet!

[ Read More ]

LSK: Wyniki 26. kolejki spotkań!

Faza zasadnicza Ligi Siatkówki Kobiet przechodzi do historii. Poszczególne drużyny miały ostatnią szansę na to, by poprawić swoją lokatę w ligowej tabeli. Poszczególne drużyny robiły co w ich mocy by odnieść sukces, jednak jak to w sporcie zwycięzca może być tylko jeden. W hicie kolejki pomiędzy wicemistrzyniami a mistrzyniami Polski, lepsze okazały się policzanki. Zobaczcie,

[ Read More ]

LSK: Niezwykle ważny mecz w Hali Orbita!

Przed nami ostatnie mecze fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet. Jutrzejszy mecz będzie bardzo ważny m.in. dla siatkarek z Wrocławia, które mają szansę opuścić strefę barażową. Jest jednak jeden warunek – pokonanie podrażnionej ekipy z Muszyny.

[ Read More ]

LSK: ŁKS przed ostatnim meczem w fazie zasadniczej

Przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet. Wszystkie spotkania zaplanowano na ten sam dzień i niemal wszystkie na tę samą godzinę. W łódzkiej Atlas Arenie 11 kwietnia odbędą się aż dwa mecze, a zaczniemy od pojedynku ŁKS-u Commercecon z Poli Budowlanymi Toruń.

[ Read More ]

Julia Twardowska: Dobrze byłoby zdobyć medal

Zwycięstwem nad Legionovią Legionowo zawodniczki Grot Budowlani Łódź zapewniły sobie udział w walce o medale mistrzostw Polski. Rywalem w półfinale będzie Chemik Police, który zajął pierwsze miejsce. Co więcej, oba zespoły spotkają się jeszcze w ostatniej kolejce fazy zasadniczej Ligi Siatkówki Kobiet.

[ Read More ]

LSK: Terminarz i transmisje 26. kolejki zmagań!

Faza zasadnicza Ligi Siatkówki Kobiet nieuchronnie zbliża się do końca. Jutro rozegrana zostanie ostatnia kolejka. Wtedy też dowiemy się, które zespoły będą walczyć o poszczególne lokaty na koniec sezonu. Zbliżający się mecz będzie szczególnie ważny dla bydgoszczanek, które będą miały ostatnią szansę na uniknięcie opuszczenia LSK. W hicie kolejki spotkają się wicemistrzynie z mistrzyniami Polski.

[ Read More ]

LSK: Wyniki 25. kolejki spotkań!

W inauguracyjnym starciu Grot Budowlane Łódź pokonały rywalki z Legionowa. Dzięki temu są już pewne zajęcia czwartego miejsca po fazie zasadniczej, dającego możliwość walki o medale. W hicie kolejki aktualne mistrzynie Polski zdobyły trzy punkty w starciu z ŁKS-em.

[ Read More ]