Wywiad

Martyna Grajber: Ważne jest to, żeby w pełni wykorzystać takie turnieje

Już w środę w nocy naszego czasu biało-czerwone rozpoczną zmagania w Lidze Narodów. Specjalnie dla Was nasza przyjmująca – Martyna Grajber podsumowała niezwykle krótki okres przygotowawczy do sezonu reprezentacyjnego. Wspomina również o tym, z jakim nastawieniem Polki rozpoczną walkę wśród najlepszych drużyna na świecie.

[ Read More ]

Artur Szalpuk: Nie stoimy na straconej pozycji

Trefl Gdańsk w  środę przegrał na własnym terenie z PGE Skrą Bełchatów po emocjonującym pięciosetowym boju. Dzisiaj o godz. 17.30 podopieczni Andrei Anastasiego rzucą na szalę wszystkie swoje umiejętności i będą walczyć z gospodarzami o przedłużenie półfinałowej rywalizacji.

[ Read More ]

Fabian Majcherski dla s-w-o.pl: Wygraliśmy ten mecz sercem!

Trefl Gdańsk pokonał wczoraj Jastrzębski Węgiel w decydującym ćwierćfinałowym spotkaniu i tym samym już w środę zmierzy się w półfinale z PGE Skrą Bełchatów. O wrażeniach, ogromnych emocjach i euforii po zwycięstwie rozmawialiśmy z Fabianem Majcherskim, libero żółto-czarnych.

[ Read More ]

Jakub Popiwczak dla s-w-o.pl: To jest nasze przełamanie!

Jastrzębski Węgiel pokonał wczoraj w czterech setach Trefl Gdańsk i tym samym wyrównał stan rywalizacji w walce o półfinał. O przebiegu tego spotkania, nastroju i dzisiejszym decydującym starciu rozmawialiśmy z Jakubem Popiwczakiem, libero “pomarańczowych”.

[ Read More ]

Wojciech Ferens dla s-w-o.pl: Każdy zdobyty punkt jest obecnie na wagę złota

Trefl Gdańsk w niedzielę pewnie pokonał zespół Dafi Społem Kielce. Zwycięstwo za trzy punkty pozwoliło wskoczyć podopiecznym Andrei Anastasiego na trzecią pozycję w tabeli PlusLigi. O przebiegu spotkania, wyrównanej walce o czołową “szóstkę” i najbliższym rywalu – Cuprum Lubin – rozmawialiśmy z Wojciechem Ferensem, przyjmującym żółto-czarnych.

[ Read More ]