Wywiad

Jakub Głuszak dla s-w-o.pl: Gratulacje dla zespołu z Radomia

W radomskiej hali MOSiR-u doszło dziś do sensacyjnego roztrzygnięcia. Aktualne Mistrzynie Polski po pięciosetowej walce z pierwszoligową drużyną E.Leclerc Radomką Radom pożegnały się z walką o obronę Pucharu Polski. Trener Chemika Police podsumował dla Was ten mecz. Zapraszamy!

[ Read More ]

Dawid Woch dla s-w-o.pl: Czuję się mocniejszy

Dawid Woch przeniósł się pod koniec listopada z MKS-u Będzin do Nice VB. Środkowy w rozmowie z naszym portalem opowiedział m.in. o lidze francuskiej i ostatnich spotkaniach swojego zespołu, a także ocenił swoją decyzję o grze w Ligue AM.

[ Read More ]

Marcin Komenda dla s-w-o.pl: Musimy patrzeć do przodu i myśleć pozytywnie

W piątek GKS Katowice podejmował Trefl Gdańsk. Podopieczni Piotra Gruszki przegrali ze zdobywcami Pucharu Polski w trzech odsłonach. – W pierwszym secie pokazaliśmy kawał naprawdę dobrej siatkówki. Wydaje mi się, że finalnie to doświadczenie i indywidualne umiejętności zawodników z Gdańska zadecydowały o ich zwycięstwie – komentował po meczu rozgrywający ekipy z Katowic.

[ Read More ]

Damian Schulz dla s-w-o.pl: Chcieliśmy pokazać naszą radosną siatkówkę

Przyjechaliśmy tutaj w nagrodę za pierwszą rundę PlusLigi, kiedy to znaleźliśmy się w czołówce. Obiecaliśmy sobie, że będziemy po prostu cieszyć się z własnej gry. Chcieliśmy pokazać naszą radosną siatkówkę i nie zrażać się ewentualnie tym, co może nie wyjść. A przez te dwa dni wychodziło nam wszystko, więc zadowolenie jest większe. – mówił tuż

[ Read More ]

Marcin Janusz: Postaram się dać z siebie jak najwięcej

PGE Skra Bełchatów pokonała w półfinale Pucharu Polski ONICO Warszawę i tym samym zagra dzisiaj finale z Treflem Gdańsk o zwycięstwo w całych rozgrywkach. O przebiegu spotkania rozmawialiśmy z Marcinem Januszem, który pod nieobecność Grzegorza Łomacza, jest pierwszym rozgrywającym żółto-czarnych.

[ Read More ]

Benjamin Toniutti dla s-w-o.pl: Każda seria musi się kiedyś skończyć

Mistrzowie Polski musieli uznać w niedzielę wyższość Asseco Resovii Rzeszów i ich imponująca seria zwycięstw została przerwana. – Drużyna z Rzeszowa zagrała naprawdę dobrze i to im należało się to zwycięstwo. – komentował rozgrywający ZAKSY. Francuz w rozmowie z naszym portalem ocenił również półfinałowego rywala w walce o Puchar Polski i powiedział, dlaczego zdecydował się

[ Read More ]