Wyniki

Superlega: Bez niespodzianek w pierwszej kolejce

Za nami pierwsze mecze ligi włoskiej. W premierowej kolejce nie było żadnych niespodzianek, wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami faworytów, a aż pięć z siedmiu spotkań trwało zaledwie trzy sety. Na czele tabeli aktualnie znajduje się Consar Ravenna.

[ Read More ]

PlusLiga: Sensacja w Bydgoszczy! Chemik ogrywa Skrę po szalonym meczu

Chyba nikt nie spodziewał się takiego przebiegu meczu Chemika Bydgoszcz z PGE Skrą Bełchatów. Początek nie zapowiadał niespodzianki, bo premierową odsłonę spotkania w Hali Łuczniczka wygrali mistrzowie Polski. W połowie drugiego seta gra bełchatowian jednak kompletnie się zacięła. Żółto-czarni nie kończyli ataków i popełniali wiele błędów własnych, co doskonale wykorzystywali gospodarze. Chemicy zwyciężyli w dwóch kolejnych

Ligue A: Cannes bez szans z Tours VB, Rennes pierwszym liderem

W mijający weekend wystartowała francuska Ligue A. W tym sezonie we francuskiej ekstraklasie oglądamy nietypową liczbę trzynastu zespołów, spośród których najbardziej udany start zaliczyło Rennes Volley 35, które dzięki zwycięstwu 3:0 nad Nice VB jest liderem tabeli. W 1. kolejce pauzowało Nantes Rezé MV.

PlusLiga: ZAKSA lepsza od MKS-u Będzin

W pierwszej kolejce PlusLigi sezonu 2018/2019 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w czterech setach pokonała drużynę MKS-u Będzin, tym samym zainkasowała komplet punktów. Podopieczni Gido Vermeulena zdołali wygrać zaledwie pierwszego seta. MVP spotkania wybrany został Aleksander Śliwka.

PlusLiga: Inauguracyjne zwycięstwo dla gospodarzy

Kibice, którzy zgromadzili się w zawierciańskiej hali jak również przed telewizorami byli dziś świadkami pięciosetowego boju pomiędzy miejscowym Aluronem Virtu Wartą Zawiercie, a siatkarzami Asseco Resovi Rzeszów. Ostatecznie lepsi okazali się dziś  gospodarze, którzy na inaugurację zmagań w rozpoczętym wczoraj sezonie zapisali na swoim koncie dwa punkty

PlusLiga: Trzy punkty dla Jastrzębskiego Węgla

W pierwszym meczu sezonu Jastrzębski Węgiel bez problemów pokonał siatkarzy z Radomia. Większe emocje były tylko w premierowej odsłonie, a przebieg drugiej i trzeciej partii był cały czas kontrolowany przez zawodników ze Śląska. Statuetkę dla najlepszego zawodnika spotkania odebrał Lukas Kampa.

Superpuchar Włoch: Trentino i Modena w finale. Udany debiut Bednorza

Za nami pierwszy dzień turnieju o Superpuchar Włoch. W obu półfinałach nie udało się zwyciężyć faworytom, czyli aktualnym mistrzom i wicemistrzom kraju. O główne trofeum zagrają zaś Itas Trentino oraz Azimut Leo Shoes Modena. Turniej w hali PalaBarton otworzył pojedynek Sir Safety Conad Perugii oraz Itasu Trentino. Gospodarze w ubiegłym sezonie na krajowym podwórku wygrali