Wyniki

PlusLiga: Czarni wygrali rywalizację o 5. miejsce

Drużyna Cerradu Czarnych Radom pokonała bez straty seta PGE Skrę Bełchatów w trzecim meczu play off o piąte miejsce. W serii do dwóch zwycięstw podopieczni Roberta Prygla wygrali 2:1. MVP spotkania wybrany został Dejan Vincić.

[ Read More ]

PlusLiga: ONICO Warszawa uzupełnia skład finału

Znamy już drugą drużynę, która w tym sezonie stanie przed szansą wywalczenia Mistrzostwa Polski. Jest nią zespół z Warszawy, który by dziś móc cieszyć się ze zwycięstwa, musiał stoczyć pięciosetowy bój z Jastrzębskim Węglem.

PlusLiga: ZAKSA melduje się w finale

Aktualni wicemistrzowie Polski pokonali drużynę z Zawiercia w trzecim, decydującym meczu w walce o awans do finału PlusLigi. Jurajscy Rycerze nie zdołali tym samym dokonać kolejnej ogromnej niespodzianki. Pozostaje im jednak walka o brązowy medal.

LSK: Wicemistrzynie Polski z pierwszym finałowym zwycięstwem

Zakończyło się właśnie pierwsze finałowe starcie. Lepsze w nim okazały się siatkarki ŁKS-u, które po pięciosetowej walce pokonały drużynę Budowlanych. W dzisiejszym meczu jak przystało na walkę o Mistrzostwo Polski, nie zabrakło wielu emocji jak i dobrej siatkówki. Podopieczne Błażeja Krzystałowicza już w piątek otrzymają szansę na wyrównanie stanu rywalizacji.

LSK: Rzeszowianki bliżej brązowego medalu

W pierwszym spotkaniu o brązowy medal mistrzostw Polski pomiędzy Chemikiem Police a Developres SkyRes Rzeszów pewne zwycięstwo odniosły rzeszowianki. W pierwszych dwóch partiach podopieczne Bartłomieja Dąbrowskiego dyktowały warunki gry i nie pozwoliły aktualnym jeszcze mistrzyniom Polski rozwinąć skrzydeł. Policzanki na początku trzeciej partii próbowały wrócić do gry, objęły nawet kilku punktowe prowadzenie, jednak świetnie spisujące

Plusliga: Onico Warszawa wyrównuje stan rywalizacji!

Onico Warszawa pewnie pokonała w drugim meczu półfinałowym Jastrzębski Węgiel 3:0. W pierwszym spotkaniu górą byli podopieczni Roberto Santilliego, co oznacza, że do wyłonienia finalisty Plusligi będzie potrzebny trzeci mecz. W dzisiejszym starciu najwięcej punktów – 15 – zdobył reprezentujący barwy Jastrzębskiego Węgla Christian Fromm. Nagroda MVP powędrowała zaś w ręce przyjmującego Onico – Nikolaya

PlusLiga: ZAKSA wraca do gry!

Drużyna z Zawiercia była o seta od finału, jednak nie potrafiła postawic przysłowiowej kropki nad “i”. Po drugim secie nie byli już tak bardzo skuteczni na zagrywce, a flotowe serwisy rywali sprawiały im duże problemy. Wicemistrzowie Polski pokazali dziś charakter, a jokerem w talii trenera Gardiniego okazał się grający od trzeciego seta na ataku Aleksander

PlusLiga: Jastrzębianie bliżej finału

Za nami pierwsze półfinałowe starcie drużyn z Warszawy i Jastrzębia-Zdroju. Lepsi w nim okazali się przyjezdni, którzy po dość wyrównanej walce, zapisali na swoim koncie bardzo cenne zwycięstwo. Na własnym boisku będą więc starać się zapewnić sobie prawo walki o Mistrzostwo Polski.

LSK: Bielszczanki piątą drużyną Ligi Siatkówki Kobiet

Zakończyła się właśnie rywalizacja o piąte miejsce w Lidze Siatkówki Kobiet. W obu meczach lepsze okazały się bielszczanki i to one zajęły wyższe miejsce na zakończenie sezonu. Swój ostatni mecz w karierze rozegrała dziś Katarzyna Konieczna, która dzisiejszym występem żegna się z kibicami.

LSK: Wicemistrzynie Polski po raz kolejny zagrają w finale

Podopieczne Michała Maska po raz drugi okazały się lepsze od drużyny z Rzeszowa i zapewniły sobie awans do finału Ligi Siatkówki Kobiet. Łodzianki przez znaczną część dzisiejszego meczu dyktowały warunki na boisku, nie pozwalając swoim rywalkom na zbyt wiele. Przyjezdne grając pod ogromną presją sporymi fragmentami nie potrafiły nawiązać wyrównanej walki, co przełożyło się na