Reprezentacja

Reprezentacja: Znamy szeroki skład Polek na Ligę Narodów

Trener polskiej kadry Jacek Nawrocki podał szeroki skład naszej reprezentacji na zbliżające się turnieje Ligi Narodów. Obecnie na zgrupowaniu przebywa grupa zawodniczek, która zakończyła już ligowe zmagania. Są wśród nich reprezentantki kadry juniorek. W szerokim składzie na Ligę Narodów znalazły się:

[ Read More ]

Reprezentacja: Poznaliśmy skład biało-czerwonych na zbliżający się sezon

Trener Jacek Nawrocki podał skład polskiej kadry, jaki otrzyma szansę walki w zbliżających się międzynarodowych turniejach. Pierwsza część zawodniczek już w połowie kwietnia rozpocznie zgrupowanie w Szczyrku. W maju natomiast rozpoczną się przygotowania do turnieju w Montreux, gdzie w fazie grupowej zmierzą się z Niemkami, Chinkami oraz Japonkami. Po powrocie czeka je walka w Lidze Narodów,

[ Read More ]

Reprezentacja: Vital Heynen rezygnuje z klubu na rzecz reprezentacji Polski

Dzień po wywalczeniu Pucharu Niemiec przez VfB Friedrichshafen świat obiegła zaskakująca informacja. Niemiecki klub na swojej stronie internetowej opublikował informację, że trener Vital Heynen opuści drużynę po zakończeniu rozgrywek. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest chęć skupienia się tylko i wyłącznie na reprezentacji Polski, która w tym roku będzie walczyć o kwalifikację olimpijską na turnieju w

[ Read More ]

Oficjalnie: Polska gospodarzem dwóch turniejów kwalifikacyjnych!

Dzisiaj FIVB potwierdziła miejsca rozegrania turniejów kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w Tokio w 2020 roku. Nasz kraj uzyskał prawo organizacji imprez zarówno kobiecej jak i męskiej reprezentacji. Panie zagrają w dniach 2-4 sierpnia, natomiast panowie tydzień później. 

[ Read More ]

ME 2019 [K]: Biało-czerwone poznały grupowe wywalki

Dobiegło właśnie końca losowanie grup zbliżających się Mistrzostw Europy Kobiet. Polska jest jednym ze współorganizatorów tego turnieju. Nasze reprezentantki trafiły do grupy B, w której zagramy z Włochami, Belgią, Ukrainą, Portugalią oraz Słowenią. Mecze rozegrane zostaną w łódzkiej Atlas Arenie.

[ Read More ]