Transfery

Transfery: Kolejny mistrz zostaje w ZAKSIE!

Niedawno informowaliśmy, że Benjamin Toniutii zdecydował się zostać z mistrzami Polski na kolejny sezon. Dzisiaj ZAKSA Kędzierzyn-Koźle poinformowała, że kolejny zawodnik przedłużył kontrakt. Tym graczem jest zawodnik reprezentacji Polski – Paweł Zatorski.

[ Read More ]

PlusLiga: Ferdinando De Giorgi nowym trenerem Jastrzębskiego Węgla

Mark Lebedew nie jest już trenerem Jastrzębskiego Węgla. Zespół brązowych medalistów PlusLigi z ubiegłego sezonu przejmie były selekcjoner reprezentacji Polski, Ferdinando De Giorgi Władze Jastrzębskiego Węgla wydały dziś komunikat o zmianie na stanowisku pierwszego szkoleniowca zespołu. Z powodu niezadowalających wyników sportowych zwolniony z klubu został Mark Lebedew. Jego obowiązki od meczu z PGE Skrą Bełchatów

[ Read More ]

LSK: Nowa rozgrywająca dołącza do rzeszowskiego teamu!

Włodarze rzeszowskiej drużyny bardzo poważnie myślą o przynajmniej powtórzeniu ubiegłorocznego sukcesu i zajęciu miejsca na ligowym podium. Trzecia drużyna poprzedniego sezonu poinformowała dziś o pozyskaniu nowej rozgrywającej. Będzie nią doświadczona Agnieszka Rabka.

[ Read More ]

Transfery: Dawid Woch zagra w lidze francuskiej

Dawid Woch zamierza kontynuować karierę we Francji. Młody środkowy przenosi się z MKS-u Będzin do Nice VB, z którym podpisał siedmiomiesięczny kontrakt. – Liga francuska to dla mnie spore wyzwanie, chcę się tam rozwijać – komentował siatkarz. Nice VB po siedmiu kolejkach zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli. Mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i cztery porażki.

[ Read More ]