Transfery

Transfery: Bartosz Firszt wypożyczony do BBTS-u

BBTS Bielsko-Biała wzmacnia pozycję przyjmującego. Do spadkowicza z PlusLigi na zasadzie wypożyczenia trafił Bartosz Firszt. Bartosz Firszt w sierpniu podpisał trzyletni kontrakt ze Stocznią Szczecin. W zespole z Pomorza nie miałby jednak wielu szans na grę, ponieważ o miejsce w wyjściowym składzie rywalizowałby z Matejem Kazijskim, Nikołajem Penczewem czy Marcinem Wiką. Dziś 19-latek został więc

[ Read More ]

Transfery: Bartosz Firszt dołącza do Stoczni Szczecin

Po sprowadzeniu gwiazd światowego formatu Stocznia Szczecin postanowiła sięgnąć po utalentowanego siatkarza młodego pokolenia. Nowym graczem klubu z Pomorza został dziś Bartosz Firszt, który podpisał trzyletnią umowę. 19-letni przyjmujący pierwsze siatkarskie szlify zdobywał w MUKS Huraganie Wołomin, skąd w 2014 roku trafił do Metra Warszawa. To właśnie ze stołecznym klubem w kwietniu osiągnął swój największy

[ Read More ]

Transfery: Bartłomiej Kluth na dłużej w Szczecinie

Stocznia Szczecin poinformowała dzisiaj o przedłużeniu kontraktu z jednym z zawodników. W barwach szczecińskiej drużyny będzie nadal występował 26-letni atakujący – Bartłomiej Kluth. To dla siatkarza będzie trzeci sezon w drużynie ze stolicy Pomorza Zachodniego.

[ Read More ]

Transfery: ZAKSA ma nowego środkowego!

Kolejnym nowym zawodnikiem w barwach wicemistrzów Polski będzie Tomasz Kalembka. Nowy środkowy zespołu ma za sobą kilka lat doświadczenia plusligowego. – Tomek to bardzo interesujący zawodnik, który doskonale uzupełni nasze zestawienie środkowych – o nowym zawodniku ZAKSY mówi Andrea Gardini.

[ Read More ]

Transfery: Kolejny Bułgar na pokładzie Stoczni!

Nikołaj Penczew to kolejny zawodnik, który wzmocni ekipę Stoczni Szczecin. Bułgar związał się kontraktem z naszym klubem i w nadchodzących rozgrywkach będzie reprezentował barwy właśnie ekipy ze stolicy Pomorza Zachodniego.

[ Read More ]