Memoriał Huberta Wagnera - r

#Wagner2018: Memoriałowa historia uczestników

XVI edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się już w piątek. Dla reprezentacji Polski pod wodzą Vitala Heynena będzie to jeden z ostatnich testów przed mistrzostwami świata. Polacy w Krakowie zagrają z Rosją, Kanadą i Francją.

[ Read More ]

#Wagner2018: Akcja “Karmimy Psiaki” w TAURON Arenie

Organizatorzy XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera przygotowali dla kibiców wiele atrakcji. Jedną z nich jest akcja “Karmimy Psiaki”. W trakcie XVI edycji wolontariusze przeprowadzą zbiórkę karmy dla psów i kotów. Trafi ona później do najbardziej potrzebujących schronisk. 

[ Read More ]

#Wagner2018: Terminarz i plan transmisji

XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera zostanie rozegrany w dniach 24-26 sierpnia w TAURON Arenie Kraków. W zawodach wezmą udział cztery reprezentacje, które powalczą o zwycięstwo w tym prestiżowym turnieju. Oprócz Polski zobaczymy ekipy Kanady, Rosji i Francji.

[ Read More ]

Dlaczego warto przyjechać na #Wagner2018?

Za kilka tygodni rozpocznie się szesnasta edycja jednego z najbardziej prestiżowych siatkarskich turniejów towarzyskich nie tylko w Europie, ale i na świecie. Mowa tutaj oczywiście o Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, który rozegrany zostanie w dniach 24-26 sierpnia w Krakowie. Podpowiadamy dlaczego nie powinno Was tam zabraknąć!

[ Read More ]

#Wagner2018: Nasz turniej, to nie tylko siatkówka, ale wiele niespodzianek w całym Krakowie

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera już po raz czwarty odbędzie się w Krakowie. –  O ponowne rozegranie turnieju w TAURON Arenie prosili nas kibice, którzy znakomicie bawili się podczas dwunastej, czternastej i piętnastej edycji – mówi prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, Jerzy Mróz, który podkreśla także znakomitą współpracę z Urzędem Miasta Krakowa oraz Zarządem Infrastruktury Sportowej

[ Read More ]

CO WARTO ZOBACZYĆ W KRAKOWIE PO MECZACH MEMORIAŁU? [VIDEO]

Z tym dylematem spotyka się chyba każdy kibic, który przyjeżdża do Krakowa na dłużej, niż dzień i chciałby jak najefektywniej spędzić czas między memoriałowymi pojedynkami. Co zobaczyć? Jakie miejsca odwiedzić? Czy Kraków to tylko Wawel i Sukiennice? Zapytaliśmy o to Organizatorów XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

[ Read More ]

Paweł Woicki o magii Memoriału i Krakowa [video]

Trwa końcowe odliczanie do XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Wszystko jest już praktycznie dopięte na ostatni guzik – czekamy tylko na przyjazd uczestników! O tym, że warto przyjechać do TAURON Areny pod koniec sierpnia, przekonuje również znakomity rozgrywający i asystent Vitala Heynena w reprezentacji Polski – Paweł Woicki.

[ Read More ]