Transfery

PlusLiga: Trefl Gdańsk przegonił czarne chmury?

Na początku września nad drużyną z Gdańska zawisły czarne chmury. Jak grom z jasnego nieba gruchnęła informacja o tym, że główny sponsor, firma LOTOS, wycofuje się ze finansowania klubu. Los nadmorskiej ekipy zawisł więc na włosku.

[ Read More ]

PlusLiga: MKS Będzin – młodość i doświadczenie

MKS Będzin podobnie jak pozostałe zespoły zakończył okres przygotowawczy i już w piątek rozegra swoje pierwsze spotkanie z Cuprum Lubin. Sprawdźmy, jaki cel będzinianie obrali na nowy sezon oraz jakich zmian dokonano podczas okienka transferowego. 

[ Read More ]

PlusLiga: Aluron Virtu Warta Zawiercie

Aluron Virtu Warta Zawiercie to beniaminek tegorocznych rozgrywek PlusLigi. Zawiercianie przeszli bardzo długą drogę, by znaleźć się w elicie. Konsekwentnie pokonując każdego rywala na zapleczu siatkarskiej ekstraklasy, a kończąc spektakularnym triumfem nad AZS-em Częstochowa. Ten waleczny zespół może sporo namieszać w rozpoczynającym się za chwilę sezonie.

[ Read More ]

Transfery: Rodrigo Quiroga siatkarzem Jastrzębskiego Węgla!

W Jastrzębiu-Zdroju znaleźli już zastępcę Kevina Tillie. Nowym przyjmującym Pomarańczowych został były kapitan reprezentacji Argentyny, Rodrigo Quiroga.  Rodrigo Quiroga to także wielokrotny reprezentant Argentyny. W kadrze narodowej zagrał 175 razy, a w latach 2009-2012 był jej kapitanem. Z Albicelestes wygrał Igrzyska Panamerykańskie (2012) i czterokrotnie zdobywał wicemistrzostwo Ameryki Południowej (2007, 2011, 2013, 2015). Dwa razy

[ Read More ]

Transfery: Milan Katić wraca do PGE Skry, bełchatowianie kompletują skład

Milan Katić został przyjmującym PGE Skry Bełchatów. Kontrakt z bełchatowskim klubem podpisał co prawda w 2015 roku, ale dwa sezony spędził na wypożyczeniach. Teraz 24-latek związał się z żółto-czarnymi nową, trzyletnią umową. Katić jest ostatnim zawodnikiem sprowadzonym przez Skrę w tym okienku, co oznacza, że wicemistrzowie Polski skompletowali skład na sezon 2017/2018. Milan Katić urodził

[ Read More ]