Transfery

Transfery: Milan Katić wraca do PGE Skry, bełchatowianie kompletują skład

Milan Katić został przyjmującym PGE Skry Bełchatów. Kontrakt z bełchatowskim klubem podpisał co prawda w 2015 roku, ale dwa sezony spędził na wypożyczeniach. Teraz 24-latek związał się z żółto-czarnymi nową, trzyletnią umową. Katić jest ostatnim zawodnikiem sprowadzonym przez Skrę w tym okienku, co oznacza, że wicemistrzowie Polski skompletowali skład na sezon 2017/2018. Milan Katić urodził

[ Read More ]

Transfery: Milad Ebadipour oficjalnie w PGE Skrze Bełchatów!

Hitowy transfer PGE Skry Bełchatów! Choć spekulowało się o tym już od jakiegoś czasu, dziś Milad Ebadipour oficjalnie został siatkarzem bełchatowskiego klubu. Kontrakt z reprezentantem Iranu podpisano na rok z możliwością przedłużenia o kolejny. Milad Ebadipour, podobnie jak zdecydowana większość Irańczyków, występował dotychczas jedynie w swojej rodzimej lidze. Bronił tam barw klubów Kalleh Mazandaran VC, Szahrdari Urmia

[ Read More ]

Transfery: Sebastian Warda w ONICO Warszawa!

ONICO Warszawa skompletowało skład na pozycji środkowego. Lukę po odejściu Waldemara Świrydowicza zapełnił dotychczasowy gracz Aluronu Virtu Warty Zawiercie, Sebastian Warda.  28-letni Sebastian Warda pierwsze szlify zdobywał w Chemiku Olsztyn. Jego kolejnym przystankiem był Joker Piła, skąd przeniósł się do BBTS-u Bielsko-Biała. W sezonie 2011/2012 był zawodnikiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a następnie bronił barw Effectora Kielce.

[ Read More ]

Transfery: Komplet przyjmujących w Aluron Virtu!

Aluron Virtu Warta Zawiercie skompletowała już prawie cały skład. W najbliższym czasie poznamy ostatnie nazwiska zawodników, którzy dołączą do beniaminka PlusLigi. Odważnym transferom w tym klubie nie ma końca, ponieważ kolejnym przyjmującym został Brazylijczyk! 

[ Read More ]

Mistrz świata juniorów zagra we włoskiej Serie A!

Złoty medalista mistrzostw świata juniorów, Damian Domagała miał w nadchodzącym sezonie występować w I-ligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Dzisiaj klub poinformował o rozwiązaniu kontraktu z zawodnikiem. Jednocześnie wiadomo, że siatkarz zagra we włoskim klubie Vibo Valentia.

[ Read More ]