Siatkówka NEWS

Liga Mistrzów: Perugia lepsza od Chaumont

Podopieczni Lorenzo Bernardiego nie pozwolili wyrwać sobie zwycięstwa i mimo zmiennego rytmu meczu raz na korzyść jednej, raz drugiej drużyny, to właśnie Sir Colussi Sicoma Perugia  wychodzi z ćwierćfinałowego meczu zwycięsko. Najwięcej oczek dla włoskiej drużyny zdobył Aleksandar Atanasijevic.

[ Read More ]

LSK: Trudna przeprawa ŁKS Commercecon Łódź

Ciekawe spotkanie mogli obejrzeć kibice w Ostrowcu, gdzie KSZO podejmowało ŁKS Commercecon Łódź. Gospodynie, zajmujące ostatnie miejsce w tabeli pokazały, że potrafią walczyć i nie poddają się nawet w trudnych sytuacjach. Dzielnie walczyły z łodziankami  punkt za punkt w drugim secie i dopiero w końcówce seta przegrały tę odsłonę. Wygrały trzecią partię. W czwartej, podobnie

[ Read More ]

LSK: Trzy punkty dla Bydgoszczy

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz wygrał kolejne spotkanie w Lidze Siatkówki Kobiet. W sobotę pewnie pokonał zespół DPD Legionovia Legionowo w trzech setach. Dzięki tej wygranej podopieczne Piotra Metali umocniły się na piątej pozycji w tabeli.

[ Read More ]

Liga Mistrzów, gr. B: ZAKSA przegrała awans do ćwierćfinału

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegraną z Cucine Lube Civitanova straciła szansę na awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Pierwsze dwa sety należały do wicemistrzów Polski, w trzecim w końcówce prowadzili czterema punktami i brakowało im jednej piłki do zakończenia meczu. Niestety, tej przewagi nie utrzymali i przegrali tę partię, tak samo jak dwie pozostałe.

[ Read More ]