Na Podpromiu zmierzyły się dziś dwie ekipy, których spotkania budzą wiele emocji, nie tylko na boisku, ale też wśród siatkarskich fanów. Pierwszy set padł łupem gości a z kolei dwa następne wygrali rzeszowianie. W czwartym secie rzeszowianie mieli już wygraną na wyciągnięcie ręki, jednak bełchatowianie zdołali przejąć inicjatywę i as serwisowy Pencheva pomógł im wygrać czwartą partię. Z kolei tie-breaka bełchatowski zespół kontrolował już od samego początku kilkupunktowym prowadzeniem, które pozwoliło im wygrać piątego seta i tym samym cały mecz.

Asseco Resovia Rzeszów 2:3 PGE Skra Bełchatów (23:25, 15:25, 26:24, 24:26, 10:15)

Asseco Resovia Rzeszów: Kędzierski, Lemański, Tichacek, Depowski, Jarosz, Krastins, Rossard, Schoeps, Śliwka,Perłowski, Jakubek, Cebula, Możdżonek, Dryja, Paszek, Olejnik, Rusek, Masłowski

PGE Skra Bełchatów: Lisinać, Wlazły, Nowak, Adamczyk, Janusz, Kłos, Bednorz, Katić, Sawicki, Węgrzyn, Romać, Nedeljkovi, Ebadipour, Penchev, Piotrowski, Piechocki, Milczarek