Plusliga: Pięciosetowy pojedynek na korzyść bełchatowian!

Na Podpromiu zmierzyły się dziś dwie ekipy, których spotkania budzą wiele emocji, nie tylko na boisku, ale też wśród siatkarskich fanów. Pierwszy set padł łupem gości a z kolei dwa następne wygrali rzeszowianie. W czwartym secie rzeszowianie mieli już wygraną na wyciągnięcie ręki, jednak bełchatowianie zdołali przejąć inicjatywę i as serwisowy Pencheva pomógł im wygrać czwartą partię. Z kolei tie-breaka bełchatowski zespół kontrolował już od samego początku kilkupunktowym prowadzeniem, które pozwoliło im wygrać piątego seta i tym samym cały mecz.

Asseco Resovia Rzeszów 2:3 PGE Skra Bełchatów (23:25, 15:25, 26:24, 24:26, 10:15)

Asseco Resovia Rzeszów: Kędzierski, Lemański, Tichacek, Depowski, Jarosz, Krastins, Rossard, Schoeps, Śliwka,Perłowski, Jakubek, Cebula, Możdżonek, Dryja, Paszek, Olejnik, Rusek, Masłowski

PGE Skra Bełchatów: Lisinać, Wlazły, Nowak, Adamczyk, Janusz, Kłos, Bednorz, Katić, Sawicki, Węgrzyn, Romać, Nedeljkovi, Ebadipour, Penchev, Piotrowski, Piechocki, Milczarek