Ligi Polskie

Puchar Włoch: Sir Safety Conad Perugia pierwszym finalistą

W pierwszym półfinałowym meczu Coppa Italia mistrzowie Włoch podejmowali drużynę z Modeny. Zawodnicy z Perugii nie mieli większych problemów z pokonaniem przyjezdnych i zakończyli mecz w trzech setach, a bardziej zacięta walka pomiędzy zespołami była widoczna tylko w drugiej odsłonie.

[ Read More ]

PlusLiga: Komplet punktów dla drużyny z Gdańska

Gdańszczanie pokonali dzisiaj zespół z Bydgoszczy. Podopieczni Jakuba Bednaruka rozpoczęli lepiej mecz i wygrali pierwszą partię, ale w kolejnych trzech lepsi już byli gospodarze. Statuetkę dla MVP spotkania odebrał Maciej Olenderek.

[ Read More ]

PlusLiga: Trzy punkty zostają w Jastrzębiu

Jastrzębski Węgiel wykorzystał atut własnego boiska i w hicie 5. kolejki Plusligi pokonał PGE Skrę Bełchatów. Mistrzowie Polski zdołali urwać gospodarzom tylko jednego seta. Najwięcej punktów w tym meczu zdobyli Christian Fromm i Dawid Konarski – po 16, a MVP tego spotkania został wybrany przyjmujący Jastrzębia – Julien Lyneel. 

[ Read More ]

PlusLiga: Andrzej Kowal żegna się z drużyną z Rzeszowa

Po czterech kolejkach Asseco Resovia Rzeszów ma na swoim koncie cztery porażki i znajduje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Słabe wyniki spowodowały, że władze rzeszowskiego klubu postawiły dokonać zmiany na pozycji pierwszego szkoleniowca zespołu. Miejsce Andrzeja Kowala ma zająć Gheorghe Cretu.

[ Read More ]