Ligi Polskie

PlusLiga: Stocznia Szczecin przegrywa w Rzeszowie

Asseco Resovia Rzeszów bez większych problemów pokonała w trzech setach przyjezdnych ze Szczecina i awansowała do fazy-play off tegorocznych rozgrywek. Thibault Rossard został wybrany MVP tego meczu. Francuz zdobył 14 punktów.

[ Read More ]

PlusLiga: Pewne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej Jastrzębski Węgiel pokonał Dafi Społem Kielce i zameldował się w fazie play-off. Większe emocje były w premierowej odsłonie, ale w kolejnych partiach gospodarze nie dali nadziei przyjezdnym i wygrali mecz za trzy punkty. Statuetkę dla najlepszego zawodnika tego spotkania odebrał Salvador Hidalgo Oliva.

[ Read More ]

PlusLiga: Trudna przeprawa drużyny z Olsztyna

Pięciu setów potrzebowali podopieczni trenera Roberto Santilliego, żeby pokonać w 29. kolejce PlusLigi GKS Katowice. Po dzisiejszym spotkaniu drużyna z Olsztyna zajmuje 5. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie zgromadzone 54 punkty.

[ Read More ]

PlusLiga: Ważne punkty Indykpolu

Po porażce na Torwarze z Asseco Resovią Rzeszów podopieczni trenera Antigi chcieli zdobyć punkty w meczu z Indykpolem AZS Olsztyn. Jednak to siatkarze z Olsztyna zapisali na swoim koncie cenne trzy oczka.

[ Read More ]

PlusLiga: Trzy sety na Podpromiu

Trzech setów potrzebowali siatkarze Asseco Resovii Rzeszów by zapisać na swoim koncie kolejne ligowe punkty. Tym razem siatkarze Andrzeja Kowala pokonali podopiecznych Piotra Gruszki.

[ Read More ]

PlusLiga: Pewna wygrana Zaksy!

W 26. kolejce PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pewnie pokonuje na własnym boisku drużynę ze Szczecina. Tym samym podopieczni trenera Gardiniego umacniają się na pierwszym miejscu w tabeli.

[ Read More ]

PlusLiga: MKS Będzin bez szans w Bełchatowie

Kolejne trzy punkty na swoim koncie zapisała drużyna z Bełchatowa. Tym razem pokonali przed własną publicznością zespół z Będzina. Gospodarze kontrolowali przebieg całego meczu i nie pozwolili przeciwnikom w tym pojedynku wygrać ani jednego seta. Statuetkę dla najlepszego zawodnika spotkania odebrał Karol Kłos.

[ Read More ]

PlusLiga: Trzy punkty zostają w Gdańsku

W pierwszym spotkaniu 26. kolejki Trefl Gdańsk podejmował Cuprum Lubin. Podopieczni trenera Andrei Anastasiego pokonali rywali w trzech setach i dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty. Statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu odebrał przyjmujący gospodarzy, Artur Szalpuk.

[ Read More ]