Puchar Polski

Jakub Głuszak dla s-w-o.pl: Gratulacje dla zespołu z Radomia

W radomskiej hali MOSiR-u doszło dziś do sensacyjnego roztrzygnięcia. Aktualne Mistrzynie Polski po pięciosetowej walce z pierwszoligową drużyną E.Leclerc Radomką Radom pożegnały się z walką o obronę Pucharu Polski. Trener Chemika Police podsumował dla Was ten mecz. Zapraszamy!

[ Read More ]

PP: Znamy wszystkich uczestników turnieju finałowego

Chemik Police nie zdobędzie po raz czwarty Pucharu Polski. W ćwierćfinałowym spotkaniu musiał uznać wyższość pierwszoligowego E.Leclerc Radomka Radom. Oprócz zespołu z I ligi do finałowego turnieju, który odbędzie się w dniach 10-11 marca 2018 roku w Nysie awansowały ŁKS Commercecon Łódź, ENEA PTPS Piła oraz Grot Budowlani Łódź.

PP 2018 [K]: WYNIKI PIĄTEJ RUNDY ZMAGAŃ

W piątej rundzie Pucharu Polski w większości spotkań triumfowały zespoły Ligi Siatkówki Kobiet. Do niespodzianki doszło w Radomiu, gdzie miejscowy zespół E.Leclerc Radomka Radom pewnie wygrał z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i tym samym jako jedyny przedstawiciel I ligi zakwalifikował się do ćwierćfinału Pucharu Polski. Jako ostatnie awans do kolejnej fazy zagwarantowały sobie siatkarki z Piły,

PP 2018 [K]: Znamy pary piątej rundy!

Wiemy już kto z kim zmierzy się w kolejnej fazie rozgrywek Pucharu Polski Kobiet. Do rozgrywek dołączają coraz mocniejsze drużyny z Ligi siatkówki Kobiet. Na tym etapie rozgrywek zostanie rozegranych sześć spotkań, które w większości zaplanowano na 31 stycznia.  Poszczególne pary prezentują się następująco:

Benjamin Toniutti dla s-w-o.pl: Każda seria musi się kiedyś skończyć

Mistrzowie Polski musieli uznać w niedzielę wyższość Asseco Resovii Rzeszów i ich imponująca seria zwycięstw została przerwana. – Drużyna z Rzeszowa zagrała naprawdę dobrze i to im należało się to zwycięstwo. – komentował rozgrywający ZAKSY. Francuz w rozmowie z naszym portalem ocenił również półfinałowego rywala w walce o Puchar Polski i powiedział, dlaczego zdecydował się

Antoine Brizard dla s-w-o.pl: Gra w Warszawie to najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać

Wczoraj ONICO Warszawa pokonała w czterech setach GKS Katowice i odniosła kolejne ligowe zwycięstwo. – Spodziewaliśmy się, że to spotkanie nie będzie łatwe, dlatego bardzo się cieszę, że udało nam się wywieźć stąd trzy punkty – komentował MVP meczu. Francuski rozgrywający opowiedział także w rozmowie z naszym portalem m.in. o atmosferze w drużynie i swoim podejściu

PP 2018 [K]: Wyniki czwartej rundy spotkań

Znamy już wszystkie wyniki czwartej rundy Pucharu Polski Kobiet. Jako pierwsze awans do kolejnej fazy zapewniły sobie siatkarki E.Leclerc Radomki Radom. Podopieczne Jacka Skroka po czterosetowym starciu pokonały drużynę z Torunia. Do najbardziej zaciętych pojedynków doszło w Warszawie i Wieliczce. Ostatni mecz czwartej rundy też przyniósł nam niespodziankę. Będąca ostatnio na fali w LSK drużyna z

Puchar Polski: ONICO Warszawa melduje się w półfinale!

Dopiero po pięciu setach rozstrzygnął się ostatni ćwierćfinał Pucharu Polski, który był rozgrywany w Warszawie. Pierwsze dwie partie były bardzo zacięte i stan meczu był wyrównany, ale po dziesięciominutowej przerwie gospodarze zagrali słabiej i goście wygrali bardzo pewnie w trzeciej odsłonie i wyszli na prowadzenie. Siatkarzom ONICO Warszawa udało się doprowadzić do tie-breaka, którego wygrali

Puchar Polski: Żółto-czarni w półfinale!

PGE Skra Bełchatów trzecim półfinalistą Pucharu Polski. Bełchatowianie w ćwierćfinałowym spotkaniu we własnej hali odprawili w trzech setach Asseco Resovię Rzeszów. Najwięcej emocji przyniosła nam pierwsza odsłona, która rozstrzygała się na przewagi. W pozostałych dwóch wyraźnie lepsi byli żółto-czarni, choć rzeszowianie w obu partiach mieli kilkupunktową przewagę. Świetne zawody rozegrał Bartosz Bednorz, do którego powędrowała