Jutro, po raz pierwszy w historii, siatkarze LOTOSU Trefla Gdańsk zagrają w Lidze Mistrzów. Po drugiej stronie siatki stanie Vojvodina NS Seme Nowy Sad. Kto zobaczy ten mecz na żywo?

LOTOS Trefl Gdańsk rozpoczyna zmagania w Lidze Mistrzów.  Spotkanie w ERGO Arenie to debiut drużyny Anastasiego w tego typu rozgrywkach. Przypominamy, że mecz odbędzie się jutro, tj. wtorek (03.11.2015) o godz. 18.00. Jedna podwójna wejściówka będzie do odebrania w kasie, w dniu meczu. Konkurs współorganizowany jest z klubem LOTOS Trefl Gdańsk. To klub wybiera miejsca, o które gracie, zapewnia też odbiór biletów.

Poprawna odpowiedź na konkursowe pytanie brzmi: Mateusz Mika, Piotr Gacek, Wojciech Grzyb, Bartosz Gawryszewski, Marco Falaschi, Slawomir Zemlik, Sebastian Schwarz. Niestety, żadna z osób nie wytypowała bezbłędnie siedmiu siatkarzy. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy tę, która była najbliżej.

Spotkanie na żywo obejrzy Anna. Szczegóły i dalsze kroki, znajdują się w mailu, który pewnie już za chwilkę dotrze na konto zwyciężczyni 🙂 [Prosimy o jak najszybsze potwierdzenie odebrania biletów!] Tam też znajdzie się instrukcja, jak i gdzie można odebrać bilety. Życzymy dobrych, sportowych emocji i powodzenia w kolejnych konkursach.

Serdecznie gratulujemy wygranej, dziękujemy za tak uważne śledzenie naszej strony.

Pozdrawiamy,

Redakcja s-w-o.pl 🙂