Wojciech Jurkiewicz w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Transferu Bydgoszcz.

Pierwszym klubem zawodnika był Ikar Legnica, w którym występował przez dwa sezony. Następie przeniósł się do Morza Szczecin, który opuszczał w 2003 roku. Wówczas zespół ten zajął ósme miejsce w pierwszej lidze. Gra w tym klubie było dla Jurkiewicza windą do ekstraklasy. Znad Bałtyku przeniósł się do Częstochowy i już w pierwszym sezonie gry w tym mieście cieszył się z pierwszego medalu – zajmując trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski. Rok później ekipa spod Jasnej Góry cieszyła się z drugiej pozycji i srebrnego medalu.

Po trzech sezonach spędzonych w Częstochowie, na rok przeniósł się do stolicy naszego kraju, jednak z warszawskim zespołem wywalczył tylko ósme miejsce. Po zakończonych rozgrywkach ponownie przeniósł się na południe naszego kraju, tym razem do odległego Jastrzębia Zdroju. Pierwszy sezon w jastrzębskiej drużynie zakończył na czwartym miejscu. W walce o brąz ekipa Roberta Santillego przegrała w trzech meczach z ówczesnym Mlekpolem AZS-em Olsztyn. Rok później było dużo lepiej. Zespół Jastrzębskiego Węgla rozgrywki zakończył na trzecim stopniu podium, ogrywając w czterech meczach ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. W sezonie tym jastrzębianie sięgnęli także po srebrny medal w pucharze Challenge.

Po dwóch latach spędzonych w Jastrzębiu przyjął propozycję z Bydgoszczy. Do klubu trafił w 2009 roku i pozostaje w nim aż do dziś. W barwach bydgoskiego zespołu wywalczył, w kolejności: szóste miejsce w sezonach 2009/2010 i 2010/2011, piąte w sezonie 2011/2012, czwarte w rozgrywkach 2012/2013, dziewiąte w sezonie 2013/2014 i piąte miejsce w niedawno zakończonym 2014/2015.

Od pięciu sezonów Wojciech Jurkiewicz pełni funkcję kapitana zespołu.