Dopiero po pięciu setach rozstrzygnął się ostatni ćwierćfinał Pucharu Polski, który był rozgrywany w Warszawie. Pierwsze dwie partie były bardzo zacięte i stan meczu był wyrównany, ale po dziesięciominutowej przerwie gospodarze zagrali słabiej i goście wygrali bardzo pewnie w trzeciej odsłonie i wyszli na prowadzenie. Siatkarzom ONICO Warszawa udało się doprowadzić do tie-breaka, którego wygrali 15:13. Statuetkę dla MVP spotkania odebrał rozgrywający ekipy z Warszawy, Antoine Brizard. Podopieczni trenera Antigi zmierzą się w półfinale z PGE Skrą Bełchatów.

ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:23, 25:27, 16:25, 25:19, 15:13)

ONICO Warszawa: Bartosz Kwolek (18), Antoine Brizard (6), Andrzej Wrona (15), Nikola Gjorgiev (11), Jan Nowakowski (6), Wojciech Włodarczyk (4), Damian Wojtaszek (L) oraz Sharone Vernon-Evans (9), Guillaume Samica (8) i Jan Firlej

Jastrzębski Węgiel: Maciej Muzaj (25), Grzegorz Kosok (10), Jason DeRocco (11), Lukas Kampa (5), Wojciech Sobala (6), Salvador Hidalgo Oliva (10), Karol Gdowski (L) oraz Damian Boruch, Rodrigo Quiroga i Marcin Ernastowicz

MVP: Antoine Brizard

źródło: plusliga.pl