Już jutro siatkarze LOTOSU Trefla Gdańsk walczyć będą o kolejne punkty do ligowej tabeli. Rywalem podopiecznych Andrei Anastasiego będą zawodnicy Łuczniczki Bydgoszcz. Kto z Was obejrzy ten mecz na żywo? Zobaczcie sami!

LOTOS Trefl Gdańsk w ramach szóstej kolejki PlusLigi zmierzy się w ERGO ARENIE z drużyną Łuczniczki Bydgoszcz. Goście po pięciu meczach mają na swoim koncie 6 “oczek” i zajmują ósmą lokatę. Gdańszczanie wyprzedzają ich o cztery punkty i dwa miejsca w tabeli. Mecz pomiędzy drużynami odbędzie się w środę o godz. 19.00 w ERGO ARENIE. Trzy podwójne wejściówki będą do odebrania w kasie w dniu meczu. Konkurs współorganizowany jest z klubem LOTOS Trefl Gdańsk. To klub wybiera miejsca, o które gracie, zapewnia też odbiór biletów.

Poprawne odpowiedzi na pytania:

1. W czyje ręce trafiła statuetka MVP po niedzielnym spotkaniu pomiędzy Jastrzębskim Węglem a drużyną Andrei Anastasiego?

Odp.: Damian Schulz

2. Który z zawodników włoskiego klubu DHL Modena zdobył najwięcej punktów w meczu drugiej kolejki CEV DenizBank Volleyball Champions League rozgrywanym z ekipą LOTOSU Trefla Gdańsk?

Odp.: Earvin N’Gapeth

3. Które miejsce w tabeli PlusLigi zajmuje LOTOS Trefl Gdańsk po pięciu kolejkach?

Odp.: Szóste miejsce

Spotkanie na żywo obejrzą trzej panowie: Mateusz, Andrzej i Adam wraz  z osobami towarzyszącymi. Szczegóły i dalsze kroki, znajdują się w mailu, który pewnie już za chwilkę dotrze na Wasze konta 🙂 [Prosimy o jak najszybsze potwierdzenie odebrania biletów!] Tam też znajdzie się instrukcja, jak i gdzie można odebrać bilety. Życzymy dobrych, sportowych emocji i powodzenia w kolejnych konkursach.

Serdecznie gratulujemy wygranej, dziękujemy za tak uważne śledzenie naszej strony.

Pozdrawiamy,

Redakcja s-w-o.pl 🙂