W Bełchatowie byliśmy świadkami pięciosetowego pojedynku, w którym ostatecznie zwyciężyli gospodarze. Pierwsze dwa sety bez większych problemów wygrali przyjezdni z Olsztyna, ale po 10-minutowej przerwie podopieczni Roberto Piazzy poprawili swoją grę i doprowadzili do tie-breaka. Piąty set zakończył się grą na przewagi, w której lepsi okazali się bełchatowianie. Statuetkę MVP odebrał Srecko Lisinac, który zdobył dla swojego zespołu aż 24 punkty.

PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (18:25, 23:25, 25:22, 25:14, 18:16)

PGE Skra Bełchatów: Srecko Lisinac (24), Mariusz Wlazły (21), Marcin Janusz (2), Karol Kłos (17), Bartosz Bednorz (1), Milad Ebadipour (17), Kacper Piechocki (L) oraz Patryk Czarnowski, Aleksandar Nedeljković i Nikolay Penchev (7)

Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava (20), Daniel Pliński (11), Robbert Andringa (5), Jakub Kochanowski (11), Paweł Woicki (2), Tomas Rousseaux (12), Michał Żurek (L) oraz Mateusz Kańczok, Miłosz Zniszczoł, Łukasz Makowski, Blake Sheerchoorn (1) i Adrian Buchowski (3)

MVP: Srecko Lisinac