Drużyna Indykpolu AZS Olsztyn wylewa siódme poty, przygotowując się do rozgrywek PlusLigi 2015/2016. Sezon coraz bliżej, więc akademików czeka nie tylko ciężki trening, ale również szereg spotkań.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 20 października. Właśnie wtedy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn gościć będą u Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina. To już niemal tradycja, że przed startem PlusLigi olsztyńscy akademicy goszczeni są przez marszałka. Nie inaczej będzie i w tym roku.

Dalsze plany to wspólne spotkanie z dziennikarzami i przedstawicielami mediów. W środę 21 października o godzinie 13.00 w sali Senatu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zaplanowano konferencję prasową, na której obecny będzie trener, kapitan drużyny Indykpolu AZS Olsztyn oraz Władze Klubu.

Tradycją od kilku lat stały się również spotkania przy kolacji z Rektorem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego prof. dr Ryszardem Góreckim. Podobnie będzie 26 października, kiedy to akademicy spotkają się z Jego Magnificencją przy wspólnym stole.

Następnego dnia, 27 października, również już tradycyjnie, drużyna gościć będzie u Prezydenta Miasta Piotra Grzymowicza. Będzie to niezwykła okazja do okazania wsparcia i życzenia powodzenia, gdyż spotkanie odbędzie się na progu rozgrywek PlusLigi – na sześć dni przed pierwszym gwizdkiem sędziego.