Kapitan LOTOSU Trefl Gdańsk, Bartosz Gawryszewski, zaprojektował specjalną czcionkę, która zostanie wykorzystania na koszulkach zawodników w sezonie 2015/2016.

W swojej karierze grałem w wielu klubach i choć zdobyłem już sporo trofeów, to właśnie te ostatnie rozgrywki w barwach LOTOSU Trefla uznaję za najlepsze w moim życiu. Tym bardziej, że byłem kapitanem tego wspaniałego zespołu. Kolejny sezon również będzie wyjątkowy, bowiem klub, z którym bardzo się zżyłem, debiutować będzie w Lidze Mistrzów. Chciałem zrobić coś, co zawsze będzie przypominało mi o tym, jak wspaniały czas spędzam teraz w Gdańsku. Kiedy za kilka lat spojrzę na koszulki z sezonu 2015/2016, będę wiedział, że jest na nich coś wyjątkowego, coś co zrobiłem specjalnie dla mojej drużyny – wyjaśnia Gawryszewski.

Zaprojektowane przez kapitana numery widnieć będą zarówno na strojach meczowych drużyny wicemistrzów Polski, jak i na ich koszulkach treningowych. Kapitan LOTOSU Trefla na swojej piersi nadal nosić będzie numer 10. Jak prezentują się kolejne numery?

1. Sławomir Zemlik
2. Wojciech Grzyb
3. Piotr Gacek
4. Przemysław Stepień
5. Marco Falaschi
7. Damian Schulz
8. Karol Behrendt
9. Sebastian Schwarz
10. Bartosz Gawryszewski
11. Murphy Troy
12. Artur Ratajczak
15. Mateusz Mika
17. Miłosz Hebda
18. Mateusz Czunkiewicz