Ostatnie spotkanie grupowe w Lidze Mistrzów mistrzów Polski było.. dziwne. Dwa pierwsze sety to całkowita dominacja gospodarzy. Z dobrej strony pokazał się Bartosz Bednorz, dobrze grą kierował Marcin Janusz. W trzecim secie, w końcu, zaczęli grać przyjezdni, którzy dzięki dobrej zagrywce z łatwością ugrali seta. Czwarty był już wyrównany, ale też lepsi w nim byli goście. W tie-breaku lepsi byli przyjezdni. Rywalem mistrzów Polski o ćwierćfinał Ligi Mistrzów będzie… Aluron Warta CMC Zawiercie.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trentino Itas 2:3 (25:17, 25:15, 18:25, 23:25, 12:15)

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Łukasz Kaczmarek (11), Marcin Janusz (2), Bartosz Bednorz (23), Aleksander Śliwka (14), David Smith (10), Dmitri Paszycki (9), Erik Shoji (libero) oraz Bartłomiej Kluth (1)

Trentino Itas: Matey Kaziyski (12), Wout D’Heer (4), Alessando Michieletto (18), Riccardo Sbertoli (2), Daniele Lavia (8), Marko Podrascanin (12), Gabriele Laurenzano (libero) oraz Donovan Dzavoronok (2), Gabriele Nelli

MVP:  Alessando Michieletto

źródło: inf. własna/foto: CEV