Liga Mistrzów

Liga Mistrzów: Lube uzupełnia skład Final Four

Cucine Lube Civitanova ostatnim uczestnikiem Final Four Ligi Mistrzów. Biancorossi w drugim spotkaniu 1/6 finału po tie-breaku pokonali na wyjeździe Diatec Trentino. Podopiecznym Giampaolo Medei do awansu wystarczyły dziś dwa wygrane sety, co przyszło im dość szybko. Później szkoleniowcy obu zespołów dali odpocząć podstawowym zawodnikom i w akcji oglądaliśmy rezerwowych. W półfinale Champions League przeciwnikiem

[ Read More ]

LM 2017/2018 [m]: Lube górą we włoskim starciu

Siatkarze Cucine Lube Civitanova przybliżyli się do Final Four Ligi Mistrzów. Biancorossi w pierwszym spotkaniu 1/6 finału w czterech setach pokonali Diatec Trentino. Niewiele jednak brakowało, a kibice w Eurosuole Forum zobaczyliby tie-breaka. Przyjezdni w czwartej partii mieli bowiem po swojej stronie dwa setbole, ale mistrzowie Włoch obronili się i chwilę później przechylili szalę zwycięstwa

LM 2017/2018 [m]: Lube gra dalej, PGE Skra bez szans

To już koniec przygody PGE Skry Bełchatów z obecną edycją Ligi Mistrzów. Żółto-czarni po raz drugi ulegli dziś Cucine Lube Civitanova. W wyjazdowym spotkaniu bełchatowianie wyraźnie ulegli mistrzom Włoch, nie urywając im choćby seta.  Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze – po skutecznym ataku Osmany’ego Juantoreny i dobrych zagrywkach Micah Christensona Lube prowadziło 3:0. Później oglądaliśmy grę

LM 2017/2018: ZAKSA gra dalej!

W rewanżowym meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pewnie pokonała u siebie Jastrzębski Węgiel i tym samym znalazła się w gronie sześciu ekip, które walczą dalej o trofeum w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu podopieczni Andrei Gardiniego wygrali w czterech setach.