Liga Mistrzów

LM 2017/2018 [m]: Wyniki 5. kolejki [gr.D]

Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w grupie D Ligi Mistrzów. Pewny awansu jest już Zenit Kazań, ale o drugie miejsce zaciekle walczą Jastrzębski Węgiel i Berlin Recycling Volleys. Pomarańczowi wymęczyli zwycięstwo ze Spacer’s Toulouse, a berlińczycy będą w środowy wieczór zmagać się z mistrzami Rosji.  Wtorek – 13 lutego 2018, godz. 20:00 Spacer’s Toulouse VB –

[ Read More ]

LM 2017/2018 [m]: Jastrzębianie lepsi od Francuzów

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla odnieśli trzecie zwycięstwo w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W piątej kolejce fazy grupowej pokonali na wyjeździe Spacer’s Toulouse. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego prowadzili już 2:0 i wydawało się, że zmierzają po wygraną w trzech setach. Nic bardziej mylnego. Wicemistrzowie Francji kolejne dwie partie rozstrzygnęli w końcówkach na swoją korzyść i doprowadzili do

LM 2017/2018 [m]: Wyniki 5. kolejki [gr.A]

Grupa C Ligi Mistrzów zdominowana jest przez mistrzów Włoch oraz zdobywców Pucharu i Superpucharu Italii. W spotkaniu piątej kolejki Knack Roeselare nie ugrał we własnej hali choćby seta z Cucine Lube Civitanova. W PalaEvangelisti również nie było niespodzianki. Fenerbahce co prawda urwało seta Perugii, ale nadal nie zdołało zdobyć pierwszych punktów. Wtorek – 13 lutego

LM 2017/2018 [m]: Wyniki 5. kolejki [gr.B]

Zakończyła się rywalizacja w grupie B w ramach piątej kolejki Ligi Mistrzów. Pierwsze zwycięstwo odniósł PAOK Thessaloniki, który pokonał Halbank Ankara w czterech setach. W drugim spotkaniu VfB Friedrichshafen zaś odniósł piąte już zwycięstwo, pokonując fiński Ford Store Levoranta Sastamala i umocnił się na pozycji lidera grupy.

LM 2018 [K]: Wyniki czwartej kolejki

Polskie zespoły nie miały zbyt wiele szczęścia w czwartej kolejce Ligi Mistrzyń. Grot Budowlani Łódź przegrał z bardzo mocnym Galatasaray SK Stambuł, a Developres SkyRes Rzeszów ze szwajcarskim Volero Zurich. Mistrzynie Polski Chemik Police z kolei dopiero w tie-breaku pokonały  Maritza Plowdiv i jako jedyny polski zespół nadal liczy się w walce o awans do kolejnej

LM 2018 [K]: Chemik wyszarpał kolejne zwycięstwo!

Do pięciosetowego boju doszło w wyjazdowym meczu aktualnych Mistrzyń Polski z drużyną Maritza Plovdiv. Nasza drużyna miała co prawda szanse by pokonać swoje rywalki za komplet punktów, niestety duża ilość błędów choćby w przyjęciu, czy ataku uniemożliwiła to. Ostatecznie jednak udało się odnieść kolejne zwycięstwo