Pora zajrzeć do Rzeszowa! Co słychać w domku u Grzybków? Jak minęły Im święta? Zobaczcie sami!

Witam!

Dzisiaj piszę do Was krótko. Święta już za nami. Wszystko się udało, tak jak sobie zaplanowałam. 🙂 Było spokojnie, miło, rodzinnie i smakowicie. Odwiedził nas Święty Mikołaj! Dzieci miały niesamowitą radość z jego wizyty oraz wszystkich prezentów. Graliśmy w gry, śpiewaliśmy, spacerowaliśmy po rzeszowskiej Starówce. Moja rodzina wyjechała do Chełma w sobotę, a my wróciliśmy do zajęć codziennych (Wojtek wczoraj miał już dwa treningi). Ja i Lenka jesteśmy trochę przeziębione po świętach, ale planujemy nie dawać się chorobie! 😉 Poniżej mam dla Was nasze świąteczne, rodzinne zdjęcie- pięć Grzybków w komplecie. 😉

fot. Katarzyn Grzyb „All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”

Kochani! Już wkrótce 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gramy dla WOŚP z Siatkówką W Obiektywie! Na Allegro rozpoczęły się już aukcje różnych gadżetów siatkarskich, z których całkowity dochód zostanie przekazany dla WOŚP. My również przyłączamy się do akcji, dlatego zapraszam do licytacji oryginalnej koszulki meczowej mojego męża. 🙂

http://siatkowkadlawosp.pl/lista-przedmiotow/146-koszulka-wojciecha-grzyba-z-autografem.html

A tu link do tej aukcji na Allegro:

http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-wojciecha-grzyba-z-autografem-i871379

Zachęcam też do wzięcia udziału w aukcji koszulki kibicki Asseco Resovii. Tak jak w tamtym roku Kasia Nęczyńska przekazała swoją koszulkę do licytacji, a Wojtek zebrał na niej autografy wszystkich zawodników naszej drużyny. 🙂 Polecam!

http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-kibica-z-autografami-asseco-resovii-i871441

Na zakończenie chciałam jeszcze złożyć Wam życzenia udanego Sylwestra, a w Nowym Roku dużo miłości, zdrowia, radości i spełnienia marzeń. Aby ten rok 2014 był dla Was bardzo szczęśliwy!!! Życzę Wam tego z całego serca!!! A całej drużynie i wszystkim kibicom Asseco Resovii życzę kolejnego złotego medalu! 😉 Natomiast wszystkim fanom siatkówki- aby Nowy Rok obfitował w cudowne siatkarskie emocje!

Trzymajcie się zdrowo!
Pozdrawiam!
Kasia Grzyb

Zdjęcia z archiwum Katarzyny Grzyb. All Rights Reserved.
„Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”
opracowanie: EK