Bez zbędnych słów… Tytuł mówi wszystko.

Witam Moi Drodzy!

Dzisiaj nie będzie klasycznego tekstu dla Was, ale postanowiłam napisać choć krótkie wyjaśnienie. Miałam ciężki tydzień. We wtorek zmarła moja kochana Babcia. Miała 90 lat – dożyła sędziwego wieku, ale mimo tego wiadomość o jej odejściu bardzo mnie przygnębiła.

Dzisiaj nie byłam na hali, żeby kibicować Resovii. Podjęłam taką decyzję ze względu na złe samopoczucie fizyczne, a także nastrój, który towarzyszy mi w tym tygodniu. Dlatego też nic ciekawego nie jestem w stanie napisać. Dzisiaj moja wena twórcza „wyszła niepostrzeżenie i pewnie siedzi na herbatce u sąsiadki”, a ja mam „zastój”. Mam nadzieję, że wybaczycie mi dzisiejszy brak lektury. Obiecuję, że za tydzień to nadrobię! W następną niedzielę zrekompensuję się dłuuugim tekstem!

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnego wieczoru.
Kasia Grzyb

Ps.1. Gratulacje dla naszych siatkarzy za pokonanie drużyny LOTOS Trefl Gdańsk! Gratulacje dla Krzysia Ignaczaka za wygranie Plebiscytu na 10 Najlepszych Sportowców Podkarpacia w 2012 roku!

Ps.2. Szkoda, że drużynie z Olsztyna nie udało się przeciwstawić Delekcie Bydgoszcz. Ale brawo dla Nich za ambitną walkę do samego końca!