Wystartowała UNIQA Ekstraliga mężczyzn

Za nami pierwsze starcia rozgrywek ligowych w Czechach. W czwartek rozegrana została pierwsza kolejka spotkań, natomiast w sobotę rozegrano większość meczy drugiej kolejki. W zespole VK ČEZ Karlovarsko na parkiecie zaprezentował się Robert Szczerbaniuk.

cvf.cz

 

Wyniki 2. kolejki spotkań UNIQA Ekstraligi (24.10.2015):

 

Volejbal Brno – Fatra Zlín 3:1 (24:26, 25:16, 25:23, 25:14)

Volejbal Brno: Pražák, Haník, Hrazdira, Klapal, Smrčina, Sukharev, Castello (L) oraz Zmrhal, Licek, Goodel.

Fatra Zlín: Barák, Uchytil, Mlčuch, Kolář, Vašíček, Navláčil, Obdržálek (L) oraz Hupka, Přikryl, Truong.

 

VK Euro Sitex Příbram – VK Ostrava 3:2 (25:23, 23:25, 18:25, 27:25, 15:9)

VK Euro Sitex Příbram: Ulč, Böhm, Kohlmann, Renovica, Šulista, Van Berkel, Juračka (L) oraz Kupilík, Rychecký, Kuchař, Anděl.

VK Ostrava:  Zapletal, Fořt, Kotas, Šmídl, Berzins, Čechmánek, Čermák (L) oraz Karol, Záhorský, David.

 

VK Karbo Benátky nad Jizerou – Kladno Volejbal CZ 2:3 (25:20, 23:25, 21:25, 25:22, 13:15)

VK Karbo Benátky nad Jizerou: Škach, Nesvačil, Veselý, Motys, Moník, Koláček, Ticháček (L) oraz Němeček, Pavel, Dittrich.

Kladno Volejbal CZ: Daan van Haarlem, Bouza, Trojan, Kullo, Křesťan, Fokt, Sadílek (L) oraz Nesvačil, Seifert, Syrůček, Kozík, Bartůněk.

 

VK ČEZ Karlovarsko – Volley Team ČZU Praha 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)

VK ČEZ Karlovarsko: Sukuba, Bartoš, Planinc, Szczerbaniuk, Džavoronok,  Kriško, Pfeffer (L) oraz Koláček, Bartůněk, Janků, Málek

Volley Team ČZU Praha: Kuboš, Lohr, Záveský , Robeiro, Patocka, Koncal, Pondělíček (L) oraz Hudak, Pavelka, Kucka, Sobek

 

SK Volejbal Ústí nad Labem – AERO Odolená Voda 1:3 (16:25, 25:20, 20:25, 18:25)

SK Volejbal Ústí nad Labem: Vodvárka, Podstupka, Kraus, Mach, Vodvárka, Halanda, Kořínek (L) oraz Hykš, Průcha, Šulava.

AERO Odolená Voda: Bartůněk, Hladík,  Prešinský, Kramár, Hýský, Pajma, Kotek (L) oraz Holčík, Kotrch, Vachůšek.

 

Spotkanie VK Jihostroj České Budějovice – VK DUKLA Liberec zostanie rozegrane 26.10.2015.

 

Wyniki 1. kolejki spotkań UNIQUE Ekstraligi (22.10.2015):

 

AERO Odolena Voda – VK Euro Sitex Příbram 3:0 (25:21, 25:20, 27:25)

AERO Odolena Voda: Bartůněk, Hladík, Prešinský, Kramar, Hýský, Pajma, Kotek (L), oraz Vachoušek.

VK Euro Sitex Příbram: Ulč, Böhm, Kohlmann, Renovice, Kuchař, Van Berkel, Juračka (L) oraz Šulista, Kupilík, Rychecký, Anděl.

 

Kladno VOLEJBAL CZ – VK ČEZ Karlovarsko 0:3 (20:25,23:25,15:25)

Kladno VOLEJBAL CZ: Kullo, Bouza, Trojan, Křesťan, van Haarlem, Seifert, Sadílek (L) oraz  Nesvačil, Lenc.

VK ČEZ Karlovarsko: Džavoronok, Baroš, Sukuba, Kriško, Pfeffer, Planinc, Szczerbaniuk, Pfeffer (L).

 

VK Karbo Benátky nad Jizerou – VK Jihostroj České Budějovice 1:3 (25:22, 21:25, 16:25, 20:25)

VK Karbo Benátky nad Jizerou: Škach, Nesvačil, Veselý, Grus, Moník, Koláček, Ticháček (L) oraz Němeček, Celerýn, Motys.

VK Jihostroj České Budějovice: Sobotka, Habr, Fila, Mach, Maciel, Michálek, Kryštof (L).

 

VK Ostrava – VK DUKLA Liberec 1:3 (25:20, 18:25, 20:25, 18:25)

VK Ostrava: Zapletal, Fořt, Kotas, Šmídl, Berzins, Čechmánek, Rohel (L) oraz Záhorský, Čermák.

VK DUKLA Liberec: Správka, Zajíček, Vecovský, Janouch, Kriško, Leikep, Kopáček (L) oraz  Galabov.

 

ČZU Praha – Volejbal Brno 1:3 (24:26, 13:25, 25:23, 17:25)

ČZU Praha: Lohr, Sobek, Záveský, Kuboš, Robeiro, Patočka, Pondělíček (L) oraz Pavelka.

Volejbal Brno: Hrazdíra, Pražák, Klapal, Haník, Sukharev, Goodell, Castello (L) oraz Licek, Smrčina.

 

VSC Fatra Zlín – SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0 (25:19, 25:18, 25:16)

VSC Fatra Zlín: Barák, Uchytil, Přikryl, Kolář, Vašíček, Navláčil Obdržálek (L) oraz Hupka, Mlčuch.

SK Volejbal Ústí nad Labem: Kraus, Mach, Hykš, Halanda, Vodvárka, Podstupka, Kořínek (L) oraz Šulava, Průcha, Vodvárka.

Facebook Comments