ORLEN Liga: Wyniki 24 kolejki

Za nami 24 kolejka zmagań w ORLEN Lidze. Na pewno największą niespodzianką minionej kolejki jest fakt, że aktualny Mistrz Polski – Chemik Police ulega na wyjeździe łodziankom 3:1.  Natomiast bielszczanki zapisały na swoim koncie piąta wygraną z rzędu. Na zakończenie kolejki ATOM Trefl wygrywa przed własną publicznością. 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Enea PTPS Piła

3:0 (25:17; 25:11; 25:23)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (15), Paszek Daria (5), Weiss Kathleen (1), Ganszczyk Kamila (13), Kaliszuk Tamara (19), Sikorska Aleksandra (5), Lemańczyk Izabela (L) oraz: Ciesiulewicz Marta, Castiglione Yael

Enea PTPS Piła: Austin Alexis (10), Baran Żaneta (10), Stencel Anna (8), Ogoms Alicia (4), Babicz Agata (5), Szubert Emilia, Markiewicz Alicja (L) oraz: Kucharska Sylwia, Kwiatkowska Anita, Kukulska Adrianna, Urban Oliwia, Kucińska Zuzanna (L)

MVP: Tamara Kaliszuk

Giacomini Budowlani Toruń – Legionovia Legionowo

3:1 (25:15; 28:26; 17:25; 25:19)

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (14), Paulava Marina (7), Lewandowska Anna (9), Polak Patrycja (17), Wójcik Marta (4), Pavan Rebbeca (17), Martinez Franchi Morena (L) oraz: Janik Marta, Nowak Agata

Legionovia Legionowo: Mikołajewska Ewelina (14), Chojnacka Iga (7), Grabka Alicja (3), Bociek Monika (19), Alagierska Klaudia (5), Bączyńska Anna (20), Korabiec Anna (L) oraz: Pacak Joanna, Rasińska Aleksandra, Wawrzyniak Katarzyna, Adamek Adriana

MVP: Marta Wójcik

ŁKS Commercecon Łódź – KSZO OSTROWIEC

3:0 (25:23; 25:18; 25:20)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (8), Oleksy Agata (12), Sielicka Katarzyna (13), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (13), Wołoszyn Agnieszka (5), Strasz Krystyna (L) oraz: Szyjka Izabella

KSZO OSTROWIEC:
Brzóska Roksana (10), Stroiwąs Paulina (3), Ściurka Dorota (15), Kapturska Joanna (9), Szpak Paulina (2), Soter Magdalena (5), Pauliukouskaya Volha (L) oraz: Jocić Aleksandra (3), Piotrowska Julia (2), Szałankiewicz Katarzyna, Polak Ewelina

MVP: Krystyna Strasz

Grot Budowlani Łódź – Chemik Police

3:1 (25:23; 25:18; 19:25; 25:23)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (19), Twardowska Julia (9), Pycia Sylwia (8), Beier Heike (9), Grobelna Kaja (23), Vincourova Pavla (1), Maj-Erwardt Paulina (L) oraz: Grajber Martyna (1), Strózik Natalia

Chemik Police: Werblińska Anna (1), Bednarek-Kasza Agnieszka (3), Smarzek Malwina (5), Veljković Stefana (9), Wołosz Joanna, Zaroślińska Katarzyna (15), Zenik Mariola (L) oraz: Bełcik Izabela (4), Blagojević Jelena (10), Jagieło Aleksandra (10)

MVP: Kaja Grobelna

Impel Wrocław – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:2 (23:25; 25:20; 17:25; 25:11; 15:8)

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (8), Ptak Monika (7), Kąkolewska Agnieszka (18), Kaczor Joanna (6), Hancock Micha (14), Courtney Megan (9), Stasiak Magdalena (L) oraz: Stenzel Maria (L), Konieczna Katarzyna (11), Cembrzyńska Barbara, Mędrzyk Natalia

KS PAŁAC Bydgoszcz: Misiuna Natalia (16), Krawulska Natalia (13), Krzywicka Ewelia (7), Kuligowska Joanna (8), Śmieszek Małgorzata (7), Pleśnierowicz Marlena (1), Nowakowska Pola (L) oraz: Portalska Karolina (L), Jagodzińska Magda (2), Bałdyga Paulina, Dąbrowska Daria

MVP: Maria Stenzel

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów

3:2 (25:17; 13:25; 25:16; 21:25; 17:15)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Staniucha-Szczurek Joanna (9), Pencova Jaroslava (14), Mikyskova Soa (12), Gryka Magdalena (3), Moska Kornelia (6), Mucha Emilia (25), Wojtowicz Mariola (L) oraz: Perlińska Natalia, Wańczyk Aleksandra (3), Brzezińska Ewelina (7)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (12), Żabińska Katarzyba (3), Szczygieł Karolina 91), Helić Adela (26), Mróz Katarzyna (5), Kaczorowska Klaudia (14), Borek Lucyna (L) oraz: Śliwińska Ewa (1), Nickowska Joanna (L), Paskova Miroslava

MVP: Emilia Mucha

Atom Trefl Sopot – Polski Cukier Muszynianka

3:2 (25:19; 26:24; 25:27; 25:27; 15:9)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (15), Skorupa Małgorzata (7), Goliat Karolina (21), Wójcik Alicja (11), Galewska Natalia (5), Fedusio Monika (17), Kulig Klaudia (L) oraz: Łukasik Martyna, Damaske Magdalena, Mars Dominika, Łukasik Justyna (2), Bodasińska Anna (L)
Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (10), Wawrzyniak Magdalena (11), Sosnowska Justyna (14), Wójcik Aleksadra (9), Wilk Dorota (1), Cvetanovic Marina (16), Medyńska Dorota (L) oraz: Szabó Magdalena, Cikiriz Natasa (13), Pasznik Aleksandra (2), Sredić Tanja (5)

MVP: Karolina Goliat

 

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments