LSK: Wyniki czwartej kolejki spotkań!

Za nami wszystkie mecze czwartej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Do najbardziej zaskakującego roztrzygnięcia doszło w Łodzi, gdzie wicemistrzynie Polski poległy w starciu z krakowiankami. Brązowe medalistki poprzedniego sezonu nie dały również rady drużynie z Ostrowca Świętokrzyskiego. Najbardziej zacięte okazało się hitowe starcie w Bielsku-Białej, gdzie gospodynie miały szansę na trzy punkty, jednak nie utrzymały swojej przewagi do końca i to siatkarki Impelu Wrocław mogą cieszyć się ze zwycięstwa.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Developres SkyRes Rzeszów

3:1 (25:21, 25:19, 20:25, 25:21)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (11), Stroiwąs Paulina (9), Miros Anna (18), Skrzypkowska Natalia (11), Łyszkiewicz Koleta (14), Pauliukouskaya Volha (L), Rabka Agnieszka (3) oraz Soter Magdalena (1), Markiewicz Alicja (L)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (23), Ptak Monika (2), Hawryła Magdalena (4), Kaczmar Anna, Sawicka Agata (L), Helić Adela (19), Blagojević Jelena (14) oraz Gajewska Natalia, Żabińska Katarzyna (1), Żak Ewa, Kaczorowska Klaudia, Andruszko Juliia (3)

MVP: Agnieszka Rabka

KS PAŁAC Bydgoszcz – ŁKS Commercecon Łódź

0:3 (18:25, 18:25, 18:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Nickowska Joanna (L), Ziółkowska Marta (5), Misiuna Natalia (1), Mazurek Magdalena (1), Krzywicka Ewelina (15), Fedusio Monika (4), Szczygioł Sandra (7) oraz Jagła Monika (L), Wenerska Katarzyna, Maternia Jagoda (2), Różyńska Kinga

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (6), Bidias Regiane (11), Sielicka Katarzyna (10), Muhlsteinova Lucie (4), Kowalińska Izabela (16), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (7) oraz Skorupa Małgorzata (1), Mras Dominika, McClendon Deja

MVP: Ewa Kwiatkowska

Grot Budowlani Łódź – Trefl Proxima Kraków

0:3 (26:28, 21:25, 23:25)

Grot Budowlani Łódź: Cutura Hana (4), Polańska Gabriela (8), Piotrowska Julia (3), Twardowska Julia (20), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (12), Vincourova Pavla (1) oraz Polak Ewelina (1), Kąkolewska Agnieszka (2), Muszyńska Adrianna, Grajber Martyna (5)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (3), Słonecka Paula (9), Clement Sarah (7), Paszek Daria (13), Łukasik Justyna (6), Kulig Klaudia (L), Hatala Kinga (19) oraz Budzoń Adrianna, Łukasik Martyna

MVP:  Kinga Hatala

Legionovia Legionowo – MKS Dąbrowa Górnicza 

0:3 (20:25, 20:25, 19:25)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (3), Pacak Joanna (8), Mikołajewska Ewelina (4), Bączyńska Anna (5), Alagierska Klaudia (5), Korabiec Anna (L), Szpak Paulina oraz Mielczarek Beata (1), Damaske Magdalena, Rasińska Aleksandra (6), Grabka Alicja (1)

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (5), Tobiasz Ewelina (5), Purchartova Barbora (12), Polak Patrycja (11), Drabek Kinga (L), Trivunović Sanja (6), Sikorska Aleksandra (11) oraz Baidiuk Anastazja (2), Dreczka Simona

MVP: Ewelina Tobiasz

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – POLI Budowlani Toruń

3:0 (25:16, 25:16, 25:13)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Śmieszek Małgorzata (7), Savić Maja (15), Wójcik Aleksandra (10), Radenkovic Danica (1), Bociek Monika (11), Medyńska Dorota (L), Karakasheva Mariya (15)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (7), Lewandowska Anna (7), Wójcik Marta (2), Ryznar Ewelina (9), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (3), Kavalenka Julia oraz Paulava Marina (1), Bimkiewicz Ewa (2), Janik Marta

MVP: Maja Savić

ENEA PTPS Piła – Chemik Police

1:3 (25:17, 16:25, 17:25, 18:25)

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (6), Różycka Karolina (7), Bosković Dajana (14), Walker Jessica (11), Babicz Agata (10), Wilk Dorota (3), Łysiak Justyna (L) oraz Baran Żaneta (2), Kwiatkowska Anita, Stencel Anna, Szubert Emilia, Urban Oliwia, Pawłowska Anna (L)

Chemik Police: Busa Bianka (13), Bednarek-Kasza Agnieszka (10), Bełcik Izabela (4), Veljković Stefana (9), Mędrzyk Natalia (13), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (19) oraz Mirković Sladjana (5)

MVP:  Stefana Veljković

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Impel Wrocław

2:3 (28:30, 25:16, 25:13, 24:26, 12:15)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Nowicka Julia (2), Jagieło Aleksandra (10), Konieczna Katarzyna (25), Lemańczyk Izabela (L), Świrad Martyna (8), Sobolska Dominika (13), Mucha Emilia (12) oraz Różański Olivia (1), Wańczyk Aleksandra, Pleśnierowicz Marlena (2), Grant Nia (6)

Impel Wrocław: Nichol Valerie (5), Szczurowska Julia (16), Murek Natalia (7), Trojan Aleksandra (8), Gałucha Tamara (16), Stenzel Maria (L), Chojnacka Iga (9) oraz Wawrzyniak Magdalena, Wołodko Weronika, Gierak Ilona (4)

MVP: Julia Szczurowska

źródło: LSK

Facebook Comments