#EuroVolleyM2017, baraże i ćwierćfinały: Terminarz i wyniki

Przygotowaliśmy dla Was terminarz fazy playoff i meczów ćwierćfinałowych Mistrzostw Europy 2017.

Katowice i Kraków – Faza playoff  i mecze ćwierćfinałowe – Mistrzostwa Europy 2017

  • Kraków – Grupa A & C
  • Katowice – Grupa B & D

W meczach barażowych wezmą udział drużyny, które zajęły w poszczególnych grupach drugie i trzecie miejsce po fazie grupowej. W meczach ćwierćfinałowych zespoły, które uplasowały się na pierwszej pozycji w grupie oraz zwycięzcy meczów barażowych.

Faza playoff i mecze ćwierćfinałowe – Terminarz i wyniki – Mistrzostwa Europy 2017

Środa, 30.08.2017 – mecze barażowe

Kraków:

Bułgaria (2C) – Finlandia (3A) 3:1 (23:25, 25:21, 25:11, 25:12)
BUL: Bratojew, Sokołow, Josifow, Nikołow, Penczew N., Skrimow, Salparow (L).
FIN: Tervaportti, Pekka-Ojansivu, Seppanen, Krastins, Sinkkonen, Siirila, Kerminen (L)

Polska (2A) – Słowenia (3C)  0:3 (21:25, 21:25, 19:25)
POL: Drzyzga, Konarski, Bieniek, Lemański, Kubiak, Kurek, Zatorski (L)
SLO: Vincić, Gasparini, Sket, Urnaut, Pajek, Kozamernik, Toman (libero) oraz Kovacić (L)

Katowice:

Włochy (2B) – Turcja (3D) 3:0 (25:16, 25:17, 31:29)
ITA: Vettori, Giannelli, Mazzone, Lanza, Piano, Antonov, Colaci (L)
TUR: Matić, Gungor, Subasi, Eksi, Gunes, Toy, Yesilbudak (L)

Francja (2D) – Czechy (3B) 1:3 (21:25, 25:21, 21:25, 20:25)
FRA: Ngapeth, Le Goff, Boyer, Lyneel, Le Roux, Toniutti, Grebennikov (L)
CZE: Finger, Dzavonorok, Holubec, Mach, Janouch, Michalek, Krystof (L)

Czwartek, 31.08.2017 – mecze ćwierćfinałowe

Kraków:

godz. 20:30 Serbia (1A) – Bułgaria (2C) 3:0 (25:21, 25:22, 28:26)

SRB: Kovacevic, Petric, Jovovic, Luburic, Podrascanin, Lisinac, Rosic (L) oraz Majstorovic (L)
BUL: Bratoev, Penchev R., Yosifov, Penchev N., Nikolov, Sokolov, Salparov (L)

godz. 17.30 Rosja (1C) – Słowenia (3C) 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)

RUS: Vlasov, Volvich, Grankin, Volkov, Berezhko, Mikhailov, Martynyuk (L)
SLO: Pajenk, Kozamernik, Sket, Gasparini, Vincic, Kovacic (L), Urnaut

Katowice:

godz. 17:30 Niemcy –  Czechy 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 25:20)

GER: Fromm, Kaliberda, Andrei, Grozer, Kampa, Zenger (L), Krick
CZE: Beer, Finger, Dzavoronok, Krystof (L), Mach, Janouch, Michalek

godz. 20:30 Belgia – Włochy

Mecze fazy finałowej zostaną rozegrane w weekend 2-3 września w Krakowie.

 

Zobacz również:

Marketing Video z viralseed.pl 

Facebook Comments