Klub z Lubina tuż przed startem ligowych zmagań przygotował swoim kibicom prawdziwą bombę transferową. Barw drużyny w nadchodzących rozgrywkach bronił będzie doskonale znany kibicom w Polsce Nikolay Penchev.

Nowy przyjmujący “miedziowych” w naszej lidze gra już dość długo, bo od ośmiu lat. W minionym sezonie mogliśmy go oglądać w Zawierciu. 

Wielokrotny reprezentant Bułgarii, w swoim dorobku ma dwa złote medale Mistrzostw Polski, cztery wicemistrzostwa, jak również dwa Superpuchary Polski. 

W tym sezonie drużyna Cuprum wygląda bardzo interesująco. Najważniejsza rzecz przy wyborze klubu była taka, że po prostu chciałem grać. Przed podpisaniem kontraktu, dostałem kilka ofert z polskich klubów i jedną z Rosji, ale żadna nie pasowała mi na tyle, by się zdecydować. W tej trudnej i skomplikowanej sytuacji, gdzie całym światem rządzi Covid-19, Cuprum Lubin złożyło mi bardzo dobrą ofertę. Nie mogłem odmówić. Myślę, że Lubin będzie wspaniałym miejscem do życia dla mojej rodziny, a w szczególności dla mojego małego synka. – powiedział nowy zawodnik Cuprum Lubin. – Polska jest moim drugim domem. Zarówno ja, jak i moja rodzina, czujemy się tutaj komfortowo i spokojnie. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że pozostaniemy w Polsce na kolejny sezon. – dodaje przyjmujący

źródło: Cuprum Lubin, fot. KGPhoto