Bez kategorii

LSK: wyniki siedemnastej kolejki

Znamy już komplet wyników siedemnastej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisały m.in. siatkarki z Dąbrowy Górniczej. Sporą niespodzianką bez wątpienia jest bardzo pewny triumf Impela Wrocław przeciwko drużynie BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Również Wicemistrzynie Polski zrewanżowały się krakowiankom za porażkę z pierwszej części sezonu. Nie przyszło im to jednak łatwo.

[ Read More ]

Puchar Włoch: Trofeum nie dla mistrzów kraju

Cucine Lube Civitanova nie obroniła trofeum! Puchar Włoch trafia w ręce siatkarzy z Perugii. Mistrzowie kraju pewnie zwyciężyli w pierwszej odsłonie, ale Block Devils w kolejnych trzech zaprezentowali się dużo lepiej i to oni wygrali spotkanie w czterech setach. Sir Safety Perugia może się cieszyć z drugiego trofeum w tym sezonie (wcześniej Superpuchar).

PlusLiga: Olsztynianie z kolejnymi punktami!

Indykpol AZS Olsztyn odniósł dziś kolejne bardzo pewne zwycięstwo. Tym razem bez straty seta uporali się z kieleckim teamem. Jedynie w trzeciej odsłonie sytuacja mogła się odmienić. Gościom dzisiejszego starcia nie udało się jednak przedłużyć meczu o kolejny set.

LM [K]: Dynamo Kazań za silny dla Chemika Police

Chemik Police przegrał z Dynamo Kazań w drugiej kolejce Ligi Mistrzyń. Podopieczne Jakuba Głuszaka tylko krótkimi fragmentami gry były w stanie nawiązać walkę z silnymi rywalkami. To pierwsza  porażka mistrzyń Polski w tegorocznej edycji. W kolejnym spotkaniu zmierzą się z bułgarskim Maritza Plovdiv.

PlusLiga: Pewne zwycięstwo Indykpolu AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn nie dał większych szans Espadonowi Szczecin. Podopieczni trenera Roberto Santilliego pokonali rywali 3:0. Najwięcej punktów w tym spotkaniu zdobył Jan Hadrava (16 pkt). Nagrodę MVP przyznano rozgrywającemu Indykpolu AZS Olsztyn – Pawłowi Woickiemu.

Plusliga: Kielczanie pokonali Asseco Resovie Rzeszów!

W Kielcach gospodarze – Dafi Społem Kielce, podjęli w ramach 16. kolejki zespół z Podkarpacia – Asseco Resovie Rzeszów. Dwa pierwsze sety były bardzo emocjonujące i wyrównane, jednak oba padły łupem kieleckiego zespołu. Po czterosetowym boju to kielczanie dopisali 3 punkty do swojego dorobku punktowego.    Od świetnej zagrywki rozpoczęli zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów, wychodząc

LSK: Kaja Grobelna: Chciałyśmy wygrać za trzy punkty

Od sporej niespodzianki rozpoczęła się 12. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet.  Faworyzowany Grot Budowlani Łódź przegrał z Legionovią Legionowo. – Były szanse, ale ich nie wykorzystałyśmy – powiedziała po spotkaniu Kaja Grobelna, atakująca łódzkiej drużyny.

LM: Halbank Ankara ze zwycięstwem

Zespół z Turcji podejmował u siebie ekipę z Grecji – PAOK Thessaloniki. Turecki zespół pewnie wygrał swoje drugie spotkanie w tegorocznej Lidze Mistrzów. Jedynie w drugiej parti Grecy zdołali na przewagi wygrać jednego seta.  Halbank Ankara – PAOK Thessaloniki 3:1 (25:21, 24:26, 25:20, 25:22) Składy zespołów: Halkbank Ankara: Nemanja Petrić, Burutay Subasi, Emre Batur, Faik