Bez kategorii

Liga Narodów [m]: Serbowie lepsi od Japończyków w zaciętym spotkaniu

Japończycy przegrywają w czterech setach z Serbami. Azjatycka drużyna wygrała pierwszą odsłonę na przewagi, w kolejnej miała piłki setowe, których nie wykorzystała. Ostatecznie to Serbowie zapisali na swoim koncie trzy punkty. Ponownie na szczególną uwagę zasługuje postawa środkowego Serbów, Srecko Lisinaca, który zdobył podobnie jak we wczorajszym spotkaniu najwięcej punktów dla swojego zespołu.

[ Read More ]

Liga Narodów [m]: Argentyna lepsza od Australii

Drugi dzień ostatniego turnieju fazy grupowej Siatkarskiej Ligi Narodów rozpoczął się od spotkania Australia – Argentyna. Gospodarze przegrywali już 0:2, ale trzecia partia wlała trochę nadziei w serca Australijczyków. Wystarczyło to jednak na wygranie aledwie jednego seta i to Argentyńczycy zgarnęli komplet punktów w tym spotkaniu.

[ Read More ]

Liga Narodów [m]: Nie ma mocnych na Rosję

Tylko trzech setów potrzebowała reprezentacja Rosji, aby pokonać drużynę Niemiec. Gospodarze turnieju tylko w drugim secie sprawili podopiecznym Sergieja Szliapnikowa kłopoty, pozostałe dwa sety wygrali bez większych problemów. Po czterech turniejach Rosjanie zajmują drugie miejsce w tabeli i praktycznie są już pewni udziału w turnieju finałowym.

[ Read More ]