Drugi mecz półfinałowy przyniósł emocje tylko kibicom gospodyń. Aktualne wicemistrzynie Polski bardzo mocno weszły w mecz. W pierwszy secie szybko objęły prowadzenie 9:3 i nie miały problemu z utrzymaniu tego prowadzenia do końca partii. Drugi set to powtórka z rozrywki. Dobre rozegrania Katarzyny Wenerskiej, kosmiczna Ann Kalandadze i 2:0 dla Rysic. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się w trzech partiach ŁKS wyrwał gospodyniom partię. I kolejna partia dla przyjezdnych! Tie-break to dużo dobrego grania, źle wyglądająca kontuzja Zuzanny Góreckiej i wygrana przyjezdnych.

Developres Bella Dolina Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:13, 25:18, 24:26, 23:25, 12:15)

Developres Bella Dolina Rzeszów: Jelena Blagojević (20), Weronika Centka (13), Katarzyna Wenerska (1), Gabriela Orvosova (15), Ann Kalandadze (24), Magdalena Jurczyk (13), Aleksandra Szczygłowska (libero) oraz Julia Bińczycka, Izabella Rapacz (2)

ŁKS Commercecon Łódź: Aleksandra Gryka (14), Kamila Witkowska (6), Valentina Diouf (22), Zuzanna Górecka (14), Roberta Ratzke (1), Lana Scuka (12), Paulina Maj-Erwadt (libero) oraz Anasstazja Hryshchuk (1), Julita Piasecka (5), Angelika Gajer (1)

MVP: Valentina Diouf