Walką do ostatniej piłki zakończyło się ćwierćfinałowe starcie w Pucharze CEV. Siatkarki ŁKS-u wyszły z niego zwycięsko, pokonując gospodynie tego spotkania w pięciu setach. Z uwagi, że pierwszy mecz w takim samym stosunku setów wygrały rywalki, o awansie musiał zadecydować „złoty set”. W nim lepsze okazały się zawodniczki Mladost Zagrzeb i to one przedostały się do kolejnej fazy rozgrywek.

Mladost Zagrzeb – ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (29:27, 21:25, 14:25, 25:20, 9:15, złoty set: 15:11)

Mladost Zagrzeb: Astrid Popić (6), Klara Perić (6), Mika Grbavica (22), Martina Samadan (22), Josipa Marković (3), Izabela Štimac (L), Natalia Tomić (12) oraz Mirta Freund (1), Dinka Kulić (2), Aleksandra Cveticanin (8)

ŁKS Commercecon Łódź: Martyna Grajber (9), Paulina Maj-Erwardt (L), Kamila Witkowska (3), Weronika Sobiczewska (8), Roberta Retzke (7), Klaudia Alagierska (10), Veronica Jones-Perry (35) oraz Joanna Pacak (17), Pietra Jukoski (1), Krystyna Strasz, Julita Piasecka (7)