Na dzisiejszej konferencji prasowej działacze Jastrzębskiego Węgla poinformowali nie tylko o nowym zawodniku, ale także o przedłużeniu kontraktów z trzema zawodnikami. Na pozostanie w klubie zdecydował się Salvador Hidalgo Oliva, Lukas Kampa oraz Maciej Muzaj.

Lukas Kampa oraz Salvador Hidalgo Oliva podpisali umowę na kolejne dwa sezony. Polski atakujący, Maciej Muzaj zdecydował się na kontrakt, który będzie obowiązywał przez kolejny sezon z możliwością przedłużenia o kolejny rok (1+1). Klub poinformował także, że trwają negocjacje ze środkowym – Grzegorzem Kosokiem.

Szkoleniowiec Jastrzębskiego węgla nie ukrywał swojego zadowolenia:

Jestem szczęśliwy, że zdołaliśmy przedłużyć kontrakty z tymi graczami. Po pierwsze, to oznaka i uznanie tego, jak dobrze prezentowaliśmy się w tym sezonie jako grupa oraz tego, jak oni dobrze grali. Po drugie zaś, jest to przejaw tego, w jakiej kondycji znajduje się Klub. Pod względem finansowym jesteśmy w stanie rozpocząć planowanie czegoś większego w dłuższej perspektywie. To znakomity dzień. Taki który sprawia, że jestem uradowany.

Źródło: jastrzebskiwegiel.pl