Cerrad Czarni Radom rozpoczęli mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle z wysokiego „c”, wygrywając pierwszego seta. Mistrzowie Polski w trzech kolejnych setach udowodnili jednak swoją siłę i bez problemu ograli w nich gospodarzy spotkania. Tym samym ZAKSA zwyciężyła w Radomiu 1:3. MVP został Łukasz Wiśniewski.

Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3 (25:20, 21:25, 16:25, 18:25)

Cerrad Czarni Radom: Dmytro Teryomenko (7), Michał Ostrowski (1), Dejan Vincic (3), Wojciech Żaliński (20), Tomasz Fornal (5), Kamil Kwasowski (11), Dustin Watten (L) oraz Jakub Ziobrowski (7), Kamil Droszyński, Jakub Rybicki (2) i Norbert Huber (1)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Rafał Szymura (10), Benjamin Toniutti (2), Rafał Buszek (11), Łukasz Wiśniewski (14), Mateusz Bieniek (9), Maurice Torres (16), Paweł Zatorski (L) oraz Kamil Semeniuk i Sławomir Jungiewicz

MVP: Łukasz Wiśniewski (ZAKSA)