GKS Katowice poinformował o przedłużeniu kontraktu z kolejnym zawodnikiem. Na następny sezon w barwach katowickiego zespołu zdecydował się Maciej Fijałek, który przedłużył kontrakt o rok.

Maciej Fijałek od trzech sezonów reprezentuje trójkolorowe barwy. Najpierw poprowadził GKS Katowice do zwycięstwa w I lidze, a następnie swoim doświadczeniem wsparł drużynę w debiucie w PlusLidze. W bieżącym sezonie niespełna 36-letni rozgrywający również jest istotną postacią katowickiego zespołu, dlatego jego kontrakt został przedłużony także na sezon 2018/2019.

Maciek jest bardzo ważną częścią zespołu. Gra z nami już kilka lat. Jego doświadczenie jest bezcenne, zwłaszcza w kluczowych momentach spotkań. Cieszymy się, że zostaje z nami – mówi Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

Jestem bardzo zadowolony, że czwarty sezon spędzę w Katowicach. Dobrze się tutaj czuję i chciałem zostać w GKS-ie. Klub działa bardzo profesjonalnie i idzie we właściwym kierunku. Liczę, że kolejny rok będzie dla naszej drużyny bardzo udany – podsumowuje Maciej Fijałek.

źródło, fot.: siatkowka.gkskatowice.eu