Tegoroczna edycja Lewiatan Beach Ball w Przysusze przyniesie nie tylko rywalizację sportową na najwyższym krajowym poziomie. Organizatorzy zapewnili także moc atrakcji poza turniejowych, a w dzień kończący zmagania w zawodach na kibiców czekać będzie koncert disco polo.

W tym roku do Przysuchy przyjadą nie tylko najlepsze krajowe pary azażowe, wzmocnione także duetami reprezentacyjnymi. Turniej prowadzić będzie, bardzo dobrze znany z turniejów Grand Slam w Starych Jabłonkach i Olsztynie, didżej i wodzirej sportowy – DJ Ucho. Na swoim koncie ma również prowadzenie konkursów w skokach narciarskich w igrzyskach olimpijskich w Sochi, mistrzostwach świata w Lahti, a także od wielu lat Pucharu Świata w Zakopanem. W lipcu Dariusz Ślęzak będzie prowadzić żywiołowy doping w turnieju w Przysusze. – Zaprosiliśmy DJ’a Ucho do Przysuchy i cieszymy się, że zdecydował się przyjąć to zaproszenie. Dobrze wiemy, że ma on duże doświadczenie w prowadzeniu takich imprez i pozwoli wnieść w organizację naszego wydarzenia trochę świeżości. Jesteśmy pewni, że kibice z Przysuchy go polubią – mówi Piotr Skiba, organizator Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017.

W tym roku turniej w podradomskiej miejscowości będzie miał rangę Pucharu Polski. Jeszcze nigdy tak ważne rozgrywki, z tak wysoką pulą nie miały w Przysusze miejsca. Dlatego też organizatorzy stają na głowie, by zapewnić przybyłym na turniej kibicom wysoki poziom atrakcji. Coś dla siebie znajdą amatorzy aktywnego sportu, najmłodsi, a także … fani disco polo. Na koniec turnieju na turniejowej scenie odbędzie się koncert, będący zwieńczeniem Lewiatan Beach Ball Przysucha 2017. – Postawiliśmy w tym roku na disco polo, ponieważ ta muzyka wróciła ostatnio do łask. W dodatku pozwala się wszystkim dobrze bawić, a nam zależy, by kibice wyjeżdżali z Przysuchy zadowoleni – zdradza Piotr Skiba.

Organizatorzy zdradzili już, kto wystąpi na turniejowej scenie. Dla kibiców siatkówki plażowej zaśpiewają Freaky Boys, Mr Sebii, Silvers, Goran oraz Cassino. Gala Disco Polo nad Zalewem Topornia odbędzie się 16 lipca, a jej początek zaplanowano na godzinę 15:00. Wstęp na nią, jak i na cały turniej jest nieodpłatny.