LSK: Wyniki 24. kolejki

24. kolejka Ligi Siatkówki Kobiet już za nami. W hitowym starciu rewanż za porażkę z pierwszej części sezonu wzięły aktualne wicemistrzynie Polski, które w derbach Łodzi bardzo pewnie pokonały siatkarki ŁKS-u. Do najbardziej zaciętego boju doszło tym razem we Wrocławiu, gdzie gospodynie po pięciosetowym boju przegrały z rywalkami z Torunia

Grot Budowlani Łódź – ŁKS Commercecon Łódź

3:0 (25:18, 25:18, 25:19)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (8), Kąkolewska Agnieszka (15), Twardowska Julia (12), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (11), Vincourova Pavla (6), Grajber Martyna (6) oraz Cutura Hana, Polak Ewelina, Muszyńska Adrianna (1),

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (5), Papafotiou Athina (3), Bidias Regiane (6), Sielicka Katarzyna (5), Kowalińska Izabela (7), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (7) oraz Szyjka Izabella (L), Mras Dominika, Wawrzyńczyk Agata (5), McClendon Deja (1)

MVP: Pavla Vincurova 

Developres SkyRes Rzeszów – Trefl Proxima Kraków

3:0 (25:12, 25:9, 25: 19)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (18), Ptak Monika (5), Żabińska Katarzyna (8), Kaczmar Anna (3), Sawicka Agata (L), Helić Adela (13), Blagojević Jelena (7) oraz Żak Ewa, Ganszczyk Kamila (3), Rabka Agnieszka, Andruszko Juliia (1)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna, Clement Sarah (2), Łukasik Justyna (1), Brzezińska Ewelina (4), Kulig Klaudia (L), Łukasik Martyna, Pavan Rebbeca (7) oraz Słonecka Paula (4), Jaroszewicz Jowita (1), Woźniak Agnieszka, Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra (4)

MVP: Helene Rousseaux

MKS Dąbrowa Górnicza – Chemik Police

0:3 (24:26, 19:25, 18:25)

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (10), Lipska Aleksandra (4), Purchartova Barbora (2), Polak Patrycja (20), Perlińska Natalia (4), Grbac Anna (2), Drabek Kinga (L) oraz

Chemik Police: Busa Bianka (9), Bednarek-Kasza Agnieszka (3), Smarzek Malwina (20), Mirković Sladjana (2), Mędrzyk Natalia (10), Simeonova Strashimira (10), Krzos Aleksandra (L) oraz Gajgał-Anioł Katarzyna (1), Bełcik Izabela (1), Tomsia Berenika (2), Veljković Stefana (1)

MVP: Malwina Smarzek

Legionovia Legionowo – KS PAŁAC Bydgoszcz

1:3 (25:21, 18:25, 21:25, 23:25)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (9), Mielczarek Beata (7), Damaske Magdalena (3), Wójcik Alicja (3), Adamek Adriana (L), Alagierska Klaudia (5), Szpak Paulina (1) oraz Pacak Joanna (1), Rasińska Aleksandra (3), Mikołajewska Ewelina (1), Bączyńska Anna (8), Grabka Alicja (3)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagła Monika (L), Misiuna Natalia (8), Mazurek Magdalena (19), Krzywicka Ewelina (19), Kuligowska Joanna (10), Maternia Jagoda (4), Różyńska Kinga (3) oraz Nickowska Joanna (L), Wenerska Katarzyna, Świder Paulina (3), Fojucik Weronika (4)

MVP: Ewelina Krzywicka

Impel Wrocław – POLI Budowlani Toruń

2:3 (25:15, 23:25, 25:13, 25:27, 13:15)

Impel Wrocław: Wołodko Weronika (7), Murek Natalia (15), Gałucha Tamara (18), Stenzel Maria (L), Łozowska Anna (16), Gierak Ilona (15), Chojnacka Iga (9) oraz Nichol Valerie (1), Trojan Aleksandra (1)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (14), Lewandowska Anna (8), Wójcik Marta (5), Bałucka Izabela (4), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (17), Hatala Kinga (21) oraz Paulava Marina, Jasińska Gabriela, Ryznar Ewelina (2), Kavalenka Julia (1)

MVP: Kinga Hatala

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

3:1 (17:25, 25:23, 25:18, 25:18)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (10), Biedziak Marta (4), Miros Anna (19), Skrzypkowska Natalia (14), Soter Magdalena (7), Łyszkiewicz Koleta (13), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Szałankiewicz Katarzyna, Stroiwąs Paulina, Wańczyk Aleksandra (1), Gryka Magdalena, Markiewicz Alicja (L)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (14), Śmieszek Małgorzata (4), Savić Maja (16), Wójcik Aleksandra (12), Radenkovic Danica (1), Bociek Monika (14), Medyńska Dorota (L + 1 pkt) oraz Portalska Karolina (L), Flakus Patrycja (2), Bałdyga Paulina, Karakasheva Mariya (4)

MVP: Koleta Łyszkiewicz

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Enea PTPS Piła

3:0 (26:24, 25:19, 25:20)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Różański Olivia (1), Jagieło Aleksandra (5), Pleśnierowicz Marlena (2), Grant Nia (11), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (13), Mucha Emilia (14) oraz Moskwa Kornelia, Mancuso Gina (12)

Enea PTPS Piła: Różycka Karolina (6), Bosković Dajana (11), Stencel Anna (5), Walker Jessica (8), Babicz Agata (7), Wilk Dorota (3), Łysiak Justyna (L) oraz Baran Żaneta (1), Kwiatkowska Anita (4), Szubert Emilia, Urban Oliwia (3), Pawłowska Anna (L)

MVP: Dominika Sobolska

Facebook Comments