Zaskakująco trudną przeprawę mieli w swoim pierwszy meczu grupowy Ligi Mistrzów brązowi medaliści mistrzostw Polski. Powinni wygrać dwie pierwsze partie, ale indywidualne błędy spowodowały, że przegrywali 0:2. Po wygraniu trzeciego seta wydawało się, że obejrzymy piątą partię. Niestety błędy w ataku spowodowały, że końcówka czwartego seta należała do przyjezdnych.

Asseco Resovia Rzeszów – Tours VB 1:3 (22:25, 23:25, 25:21, 21:25)

Asseco Resovia Rzeszów: Karol Kłos (9), Jakub Kochanowski (9), Stephen Boyer (22), Fabian Drzyzga (1), Klemen Cebulj (13), Torey DeFalco (7), Paweł Zatorski (libero) oraz Jakub Bucki, Adrian Staszewski, Yacine Louati (3)

Tours VB: Leandro Nascimento (8), Antone Pothron (18), Marcelo Mendez (9), Aboubacar Neto (27), Zeljko Corić (1), Michael Parkinson (5), Luca Ramon (libero) oraz Mart Tammearu (2), Julien Fagnas, Gildas Prevert (1)

MVP: Zeljko Corić

źródło: inf. własna/foto: PlusLiga