Julio Velasco: Musimy mieć ambicje

Argentyńczycy w drugim meczu pewnie pokonali we własnej hali Bułgarów. – Zagraliśmy bardzo dobrze w kluczowych momentach meczu. – powiedział Javier Filardi.

Andriej Zhekov, kapitan reprezentacji Bułgarii

Przede wszystkim gratulacje dla Argentyńczyków. Zwyciężyli dzisiaj grą fair play. Co do nas, nie byliśmy drużyną. Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć po takim meczu.

Plamen Konstantinov, trener reprezentacji Bułgarii

Wierzę, że we wczorajszym meczu pozostawiliśmy na boisku dużo energii. Dzisiaj kluczowe było to komu bardziej zależały na wyniku. Reprezentacja Argentyny chciała wygrać ten mecz dla kibiców oraz żeby się odbudować, a my myśleliśmy już o powrocie do Europy. Musimy to zmienić – nie chcę żeby moi zawodnicy czuli, że jedno zwycięstwo jest wystarczające. Musimy grać dobrze każdy mecz, bo takie złe nastawienie może zniszczyć całą dotychczasową pracę.

Javier Filardi, kapitan reprezentacji Argentyny

Zagraliśmy bardzo dobrze w kluczowych momentach meczu. Istotnym elementem w odniesieniu zwycięstwa była zagrywka, która sprawiła Bułgarom dużo problemów. Jeśli chcemy poprawić naszą sytuację to wczoraj też powinniśmy wygrać mecz. Mieliśmy swoje szanse, tak samo jak dzisiaj. Mam dobre przeczucia, ale musimy dalej pracować i czekać na poprawę.

Julio Velasco, ttrener reprezentacji Argentyny

Nasza zagrywka była dzisiaj bardzo mocna, popełniliśmy mało błędów, co sprawiło Bułgarom problemy w przyjęciu. Zagraliśmy również dobrze w ataku. Mieliśmy słabsze momenty gry, ale Bułgarzy nie wykorzystali tego, jak miało to miejsce wczoraj. Musimy mieć ambicje – nie możemy zadowolić się tylko jednym meczem, kiedy mogliśmy wygrać oba spotkania. Musimy poprawić nasze błędy.

Facebook Comments