Turniej kwalifikacyjny w TOKIO [m]: Terminarz i wyniki

Wszystkie mecze w jednym miejscu. Pełen terminarz i wyniki turnieju kwalifikacyjnego mężczyzn w Tokio.

Turniej kwalifikacyjny w TOKIO: Terminarz reprezentacji Polski

Sobota, 28 maja 2016 – Terminarz turnieju kwalifikacyjnego w Tokio

godz. 3:10 Iran –Australia 3:0 (25:19, 25:17, 25:18)

Składy zespołów:

Iran: Amir Ghafour (19), Adel Gholami (10), Mojtaba Mirzajanpour M. (10), Seyed Mohammad Mousavi Eraghi (8), Milad Ebadipour Ghara H., Mir Saeid Marouflakrami, Farhad Zarif Ahangaran V. (l) oraz Armin Tashakori, Farhad Ghaemi (1)

Australia: Samuel Walker (9), Paul Carroll (8), Nathan Roberts (6), Aidan Zingel (3), Nehemiah Mote (3), Luke Perry (l), Grigory Sukochev oraz Paul Sanderson (6), Jacob Ross Guymer (2), Max Staples (1), Jacques Borgeaud (l), Benjamin Bell

godz. 5:55 Chiny – Francja 1:3 (13:25, 25:22, 23:25, 21:25)

Składy zespołów:

Chiny: Chen Zhang (15), Xin Geng (12), Weijun Zhong (8), Longhai Chen (2), Shuai Jiao (2), Qingyao Dai (1), Jianhua Tong (l) oraz Hui Chu (l), Zhi Yuan (13), Jianjun Cui

Francja: Antonin Rouzier (22), Kevin Tillie (19), Earvin Ngapeth (15), Kevin Le Roux (8), Nicolas Le Goff (8), Benjamin Toniutti (1), Jenia Grebennikov (l) oraz Nicolas Marechal (3), Pierre Pujol (1)

godz. 8:40 Polska – Kanada 3:2 – więcej tutaj: http://www.s-w-o.pl/turniej-kwalifikacyjny-w-tokio-wygrywamy-z-kanada/

godz. 12:20 Japonia – Wenezuela 3:1 (26:28, 25:20, 25:19, 25:19)

Składy zespołów: 

Japonia: Shimizu, Tomimatsu, Yanagida, Fukatsu, Ishikawa, Dekita, Nagano (libero) oraz Sekita, Yoneyama, Denda.

Wenezuela: F. Gonzalez, E. Gonzalez, Carrasco, Pinerua, J. Quijada, E. Quijada, Mata (libero) oraz Briceno (libero), Barreto, Chourio, Rojas.

Niedziela, 29 maja 2016 – Terminarz turnieju kwalifikacyjnego w Tokio

godz. 3:10 Kanada – Iran 2:3 (29:27, 25:19, 20:25, 21:25, 14:16)

Składy zespołów:

Kanada: Gavin Schmitt (27), Nicholas Hoag (14), Justin Duff (14), John Gordon Perrin (13), Daniel Cornelius Jansen Vandoorn (8), Tyler Sanders, Daniel Lewis (l) oraz Rudy Verhoeff, Blair Cameron Bann, Steven Marshall (1), Graham Vigrass (1), Adam Simac (2), Toontje Van Lankvelt (4)

Iran: Milad Ebadipour Ghara H. (26), Amir Ghafour (19), Seyed Mohammad Mousavi Eraghi (15), Adel Gholami (10), Mir Saeid Marouflakrani (2), Farhad Zarif Ahangaran V. (l), Mojtaba Mirzajanpour M. oraz Mehdi Mahdavi, Armin Tashakori, Mahdi Marandi (l), Hamzeh Zarini (3), Farhad Ghaemi (5), Shahram Mahmoudi (6)


godz. 5:55 Wenezuela – Australia 1:3 (25:19, 20:25, 10:25, 19:25)

Składy zespołów:

Wenezuela: Kervin Martin Piñerua Urbina (19), Willner Enrique Rivas Quijada (11), Fernando Gonzalez (9), Edson Alberto Valencia Gonzalez (8), Jonathan Quijada (5), José Carrasco (1), Regulo Alberto Briceno (l) oraz Héctor Mata (l), Carlos Julio Paez Diaz, Jesus Danian Chourio Pirela, Andy Agustin Rojas Guevara, Jhonlenn Cruz Barreto Pena (2), Emerson Alexander Rodriguez Gonzalez (3)

Australia: Thomas Edgar (22), Aidan Zingel (10), Nathan Roberts (10), Samuel Walker (9), Nehemiah Mote (7), Grigory Sukochev (3), Luke Perry (l) oraz Paul Carroll, Max Staples, Paul Sanderson, Jacob Ross Guymer

godz. 8:40 Francja – Polska 2:3 więcej tutaj http://www.s-w-o.pl/turniej-kwalifikacyjny-w-tokio-bialo-czerwoni-z-piekla-do-nieba/


godz. 12:15 Japonia – Chiny 0:3 (20:25, 22:25, 23:25) 

Składy zespołów: 

Japonia: Shimizu(16), Tomimatsu(5), Yanagida(4), Fukatsu, Ishikawa(14), Dekita(7), Nagano (libero) oraz Sekita(1), Yoneyama(3), Fukuzawa, Kuriyama

Chiny: Chen(7), Zhang(8), Zhong(11), Geng(9), Dai(12), Jiao(2), Chu (libero) oraz Li(1), Yuan(2), Cui, Tong (libero)

Wtorek, 31 maja 2016 – Terminarz turnieju kwalifikacyjnego w Tokio

godz. 3:10 Australia – Kanada 2:3 (19:25, 26:24, 25:20, 27:29, 11:15)

Składy zespołów:

Australia: Thomas Edgar (33), Aidan Zingel (10), Samuel Walker (9), Nehemiah Mote (6), Paul Sanderson (1),  Luke Perry (L), Grigory Sukochev oraz Nathan Roberts (16), Benjamin Bell (1), Paul Carroll (1)

Kanada: John Gordon Perrin (25), Nicholas Hoag (23), Gavin Schmitt (23), Justin Duff (7), Adam Simac (4), Tyler Sanders (2), Daniel Lewis (L) oraz Daniel Cornelius Jansen Vandoorn (6), Steven Marshall (2), Rudy Verhoeff,  Toontje Van Lankvelt, Jay Blankenau

godz. 5:55 Chiny – Wenezuela 3:0 (25:16, 25:18, 25:15)

Składy zespołów:

Chiny: Qingyao Dai (17), Weijun Zhong (11), Xin Geng (7), Chen Zhang (5), Longhai Chen (3), Shuai Jiao, Hui Chu (L), Jiahua Tong (L) oraz Yuanbo Li (3), Runming Li (3), Daoshuai Ji (1), Shuhan Rao (1), Jianjun Cui

Wenezuela: Kervin Martin Piñerua Urbina (14), Edson Alberto Valencia Gonzalez (7), Willner Enrique Rivas Quijada (6), Jhonlenn Cruz Barreto Pena (2), Fernando Gonzalez (1), José Carrasco (1), Jonathan Quijada (1), Regulo Alberto Briceno (L), Héctor Mata (L) oraz Jesus Danian Chourio Pirela (5), Andy Agustin Rojas Guevara (2), Emerson Alexander Rodriguez Gonzalez, Carlos Julio Paez Diaz

godz. 8:40 Iran – Francja 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)

Składy zespołów:

Iran: Shahram Mahmoudi (19), Milad Ebadipour Ghara H. (14), Adel Gholami (3), Seyed Mohammad Mousavi Eraghi (2), Mojtaba Mirzajanpour M. (2), Mir Saeid Marouflakrani, Farhad Zarif Ahangaran V. (L) oraz Farhad Ghaemi (3), Hamzeh Zarini, Mehdi Mahdavi, Armin Tashakori, Mahdi Marandi

Francja: Antonin Rouzier (18), Kevin Tillie (13), Earvin Ngapeth (8), Kevin Le Roux (8), Nicolas Le Goff (6), Benjamin Toniutti (2), Jenia Grebennikov (L)

godz. 12:20 Polska – Japonia 3:0 więcej tutaj http://www.s-w-o.pl/turniej-kwalifikacyjny-w-tokio-polacy-wciaz-niepokonani/

Środa, 1 czerwca 2016 – Terminarz turnieju kwalifikacyjnego w Tokio

godz. 3:10 Wenezuela – Kanada 0:3 (20:25, 20:25, 25:27)

Składy zespołów:

Wenezuela:  Kervin Martin Piñerua Urbina (12), Fernando Gonzalez (9), Jhonlenn Cruz Barreto Pena (6), Edson Alberto Valencia Gonzalez (5), Jonathan Quijada (5), Regulo Alberto Briceno (L), Héctor Mata (L),  José Carrasco oraz Emerson Alexander Rodriguez Gonzalez (3), Carlos Julio Paez Diaz, Andy Agustin Rojas Guevara, Willner Enrique Rivas Quijada

Kanada: John Gordon Perrin (16), Gavin Schmitt (11), Justin Duff (10), Daniel Cornelius Jansen Vandoorn (8), Nicholas Hoag (3), Tyler Sanders (2), Daniel Lewis (L), Blair Cameron Bann (L) oraz Steven Marshall (6), Rudy Verhoeff (2), Toontje Van Lankvelt, Jay Blankenau


godz. 5:55 Francja – Australia 3:1 (25:22, 25:18, 16:25, 44:42)

Składy zespołów:

Francja: Antonin Rouzier (23), Earvin Ngapeth (18), Nicolas Le Goff (17), Kevin Tillie (9), Kevin Le Roux (8), Benjamin Toniutti (2), Jenia Grebennikov (L) oraz Nicolas Marechal (1), Trevor Clevenot, Pierre Pujol

Australia: Paul Carroll (34), Samuel Walker (10), Aidan Zingel (6), Nathan Roberts (3), Nehemiah Mote (3), Grigory Sukochev (1), Luke Perry (L) oraz Max Staples (13), Benjamin Bell (2), Jacob Ross Guymer (1), Paul Sanderson

godz. 8:40 Chiny – Polska więcej tutaj http://www.s-w-o.pl/turniej-kwalifikacyjny-w-tokio-kolejny-horror-dla-bialo-czerwonych/

godz. 12:15 Japonia – Iran 1:3 (20:25, 25:19, 22:25, 25:27)

Składy zespołów:

Japonia: Kunihiro Shimizu (23), Yuki Ishikawa (18), Takaaki Tomimatsu (5), Takashi Dekita (4), Takeshi Nagano (L), Masahiro Yanagida, Hideomi Fukatsu oraz Yuta Yoneyama (11), Masashi Kuriyama (1), Masahiro Sekita

Iran: Shahram Mahmoudi (22),  Milad Ebadipour Ghara H. (16), Seyed Mohammad Mousavi Eraghi (15),  Adel Gholami (9), Farhad Ghaemi (5), Mir Saeid Marouflakrani, Farhad Zarif Ahangaran V. (L) oraz Mojtaba Mirzajanpour M. (4), Hamzeh Zarini (2), Mehdi Mahdavi (1), Armin Tashakori

Czwartek 2 czerwca 2016 – Terminarz turnieju kwalifikacyjnego w Tokio

godz. 3:10 Kanada – Francja 0:3 (17:25, 17:25, 16:25)

Składy zespołów:

Kanada:  Graham Vigrass (11), Steven Marshall (7), Rudy Verhoeff (4), Justin Duff (4), Toontje Van Lankvelt (3), Jay Blankenau (3), Daniel Lewis (L), Blair Cameron Bann (L) oraz Nicholas Hoag (3), John Gordon Perrin (1), Tyler Sanders

Francja: Earvin Ngapeth (15), Antonin Rouzier (14),  Kevin Tillie (11), Nicolas Le Goff (10), Kevin Le Roux (4), Benjamin Toniutti (2), Jenia Grebennikov (L)
godz. 5:55 Iran – Chiny 3:2 (26:24, 22:25, 25:19, 17:25, 18:16)

godz. 5:55 Iran – Chiny 3:2 (26:24, 22:25, 25:19, 17:25, 18:16)

Składy zespołów:

Iran: Shahram Mahmoudi (25), Adel Gholami (15), Seyed Mohammad Mousavi Eraghi (13), Milad Ebadipour Ghara H. (11), Farhad Ghaemi (5), Mir Saeid Marouflakrani, Farhad Zarif Ahangaran V. (L) oraz Mojtaba Mirzajanpour M. (6), Hamzeh Zarini (5), Mehdi Mahdavi, Armin Tashakori, Mahdi Marandi (L),

Chiny: Chen Zhang (20), Weijun Zhong (20),  Xin Geng (13), Longhai Chen (6), Qingyao Dai (4), Runming Li (1), Hui Chu (L), Jiahua Tong (L) oraz  Zhi Yuan (12), Shuai Jiao (1), Shuhan Rao (1),  Jianjun Cui

godz. 8:40 Polska – Wenezuela więcej tutaj http://www.s-w-o.pl/turniej-kwalifikacyjny-w-tokio-rio-mistrzowie-swiata-przybywaja/

godz. 12:20 Australia – Japonia 3:0 (25:23, 25:19, 29:27)

Składy zespołów:

Australia:  Thomas Edgar (23), Nathan Roberts (11), Aidan Zingel (7), Samuel Walker (4), Grigory Sukochev (3), Nehemiah Mote (2), Luke Perry (L) oraz Max Staples (6), Paul Carroll (5), Benjamin Bell (1), Paul Sanderson

Japonia: Kunihiro Shimizu (14), Yuta Yoneyama (9), Takashi Dekita (7), Yuki Ishikawa (6), Takaaki Tomimatsu (4), Hideomi Fukatsu (1), Takeshi Nagano (L) oraz  Masahiro Yanagida (8), Ryota Denda (2), Tatsuya Fukuzawa (1), Masashi Kuriyama (1), Masahiro Sekita

Sobota, 4 czerwca 2016 – Terminarz turnieju kwalifikacyjnego w Tokio

godz. 3:10 Chiny – Australia 1:3 (23:25, 22:25, 25:20, 24:26)

Składy zespołów:

Chiny: Chen Zhang (17), Qingyao Dai (13), Longhai Chen (12), Weijun Zhong (4), Xin Geng (3), Shuai Jiao, Hui Chu (l) oraz Jiahua Tong (l), Zhi Yuan, Yuanbo Li (4), Runming Li (3), Jianjun Cui (1),

Australia: Thomas Edgar (21), Nathan Roberts (12), Aidan Zingel (11), Nehemiah Mote (10), Samuel Walker (2), Grigory Sukochev (2), Luke Perry (l) oraz Max Staples (8), Paul Carroll (5), Paul Sanderson, Benjamin Bell

godz. 5:55 Wenezuela – Francja 2:3 (21:25, 25:23, 11:25, 25:20, 9:15)

Składy zespołów:

Wenezuela: Emerson Alexander Rodriguez Gonzalez (16), Jhonlenn Cruz Barreto Pena (15), Willner Enrique Rivas Quijada (13), Jesus Danian Chourio Pirela (8), Edson Alberto Valencia Gonzalez (6), José Carrasco (3), Regulo Alberto Briceno (l) oraz Héctor Mata (l), Kervin Martin Piñerua Urbina (2), Andy Agustin Rojas Guevara (1), Fernando Gonzalez, Carlos Julio Paez Diaz, Jonathan Quijada

Francja: Antonin Rouzier (17), Kevin Le Roux (10), Kevin Tillie (6), Nicolas Le Goff (6), Benjamin Toniutti (5), Earvin Ngapeth (4), Jenia Grebennikov (l) oraz Hubert Henno (l), Pierre Pujol (3), Trevor Clevenot (5), Nicolas Marechal (8), Thibault Rossard (9)


godz. 8:40 Polska – Iran 1:3 więcej informacji tutaj http://www.s-w-o.pl/turniej-kwalifikacyjny-w-tokio-iranczycy-jada-do-rio/


godz. 12:15 Japonia – Kanada 1:3 (25:23, 19:25, 21:25, 19:25)

Składy zespołów:

Japonia: Kunihiro Shimizu (14), Takashi Dekita (12), Tatsuya Fukuzawa (9), Yuta Yoneyama (8), Akihiro Yamauchi (5), Masahiro Sekita (2), Daisuke Sakai (l) oraz Hideomi Fukatsu, Masahiro Yanagida, Ryota Denda, Masashi Kuriyama

Kanada: John Gordon Perrin (22), Gavin Schmitt (18), Justin Duff (11), Nicholas Hoag (5), Tyler Sanders (2), Daniel Cornelius Jansen Vandoorn (1), Daniel Lewis (l) oraz Graham Vigrass (10), Steven Marshall (3), Rudy Verhoeff, Toontje Van Lankvelt, Blair Cameron Bann (l)

Niedziela, 5 czerwca 2016 – Terminarz turnieju kwalifikacyjnego w Tokio

godz. 3:10 Iran – Wenezuela 3:2 (25:23, 27:29, 21:25, 25:18, 15:8)

Składy zespołów:

Iran: Mojtaba Mirzajanpour M. (24), Milad Ebadipour Ghara H. (17), Hamzeh Zarini (14), Mostafa Sharifat (13), Armin Tashakori (8), Mehdi Mahdavi (5), Mahdi Marandi (l) oraz Farhad Ghaemi (3), Mir Saeid Marouflakrani

Wenezuela: Willner Enrique Rivas Quijada (21), Kervin Martin Piñerua Urbina (15), Edson Alberto Valencia Gonzalez (11), Jonathan Quijada (7), Jhonlenn Cruz Barreto Pena (6), Carlos Julio Paez Diaz (4), Regulo Alberto Briceno (l) oraz Héctor Mata (l), José Carrasco, Emerson Alexander Rodriguez Gonzalez (4), Andy Agustin Rojas Guevara (8)


godz. 5:55 Kanada – Chiny 3:2 (25:16, 20:25, 24:26, 25:20, 15:9)

Składy zespołów:

Kanada:  John Gordon Perrin (27), Gavin Schmitt (23), Graham Vigrass (11), Justin Duff (10), Steven Marshall (10), Tyler Sanders (1), Daniel Lewis (l) oraz Blair Cameron Bann (l), Rudy Verhoeff (1), Daniel Cornelius Jansen Vandoorn (1), Nicholas Hoag, Toontje Van Lankvelt

Chiny: Chen Zhang (14), Longhai Chen (13), Weijun Zhong (8), Xin Geng (7), Qingyao Dai (1), Runming Li, Hui Chu (l) oraz Jiahua Tong (l), Yuanbo Li, Shuai Jiao (1), Jianjun Cui (1), Daoshuai Ji (5), Zhi Yuan (21)


godz. 8:40 Australia – Polska 0:3 więcej informacji tutaj http://www.s-w-o.pl/tokio-polacy-zwyciezaja-w-ostatnim-meczu-turnieju-w-japonii/

godz. 12:40 Francja – Japonia 0:3 (18:25, 23:25, 23:25)

Przypomnijmy, że do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro zakwalifikują się trzy najlepsze drużyny oraz dodatkowo jedna reprezentacja z Azji.

W drugim turnieju kwalifikacyjnym wezmą udział:Algieria, Chile, Meksyk i Tunezja. Przepustkę uzyska zwycięzca.

 

Facebook Comments