ORLENLiga: Wyniki przedostatniej kolejki fazy zasadniczej

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich meczów przedostatniej kolejki fazy zasadniczej ORLENLigi. Do najbardziej zaciętych pojedynków doszło w Legionowie i Rzeszowie, gdzie o zwycięstwie zadecydował tie-break.

PTPS Piła – Chemik Police

0:3 (18:25, 13:25, 12:25)

PTPS Piła: Kukulska Adrianna (4),  Stencel Anna (3), Babicz Agata (6), Pauliukouskaya Volha (L),  Wilk Dorota (3), Urban Oliwia (4), Leggs Kiesha (6) oraz Konieczna Klaudia, Lewandowska Katarzyna

Chemik Police: Werblińska Anna (3), Zenik Mariola (L), Bednarek-Kasza Agnieszka (4), Veljković Stefana (5), Kowalińska Izabela (8), 4 Wołosz Joanna (2), Jagieło Aleksandra (14) oraz Montano Madelaynne (4), Gajgał-Anioł Katarzyna (6), Bełcik Izabela (1), Peńa Yonkaira Paola (11), Mróz Katarzyna (4),  Maj-Erwardt Paulina (L)

MVP: Aleksandra Jagieło

KSZO OSTROWIEC – PGE Atom Trefl Sopot

0:3 (20:25, 23:25, 15:25)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (11),  Bednarek Karolina (3),  Ściurka Dorota (5), Szpak Paulina (2), Wójcik Alicja (9),  Bulbak Angelika (L), Szczygioł Sandra (13) oraz  Mielczarek Beata, Polak Ewelina, Dybek Kinga

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska Maja (8),  Balkestein-Grothues Maret (13),  Efimienko Zuzanna (8), Radenkovic Danica (1), Durajczyk Agata (L), Kaczorowska Klaudia (9), Zaroślińska Katarzyna (17) oraz Damaske Magdalena

MVP: Maja Tokarska

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała  – Polski Cukier Muszynianka Enea

3:1 (23:25, 25:20, 25:15, 25:23)

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Horka Helena (23),  Wojtowicz Mariola (L),  Lis Małgorzata (6), Trojan Aleksandra (16),  Radosova Nikola (16), 6 Mucha Emilia (14), Castiglione Yael (4) oraz Strózik Natalia, Łyszkiewicz Koleta

Polski Cukier Muszynianka Enea:  Savić Maja (10), Grejman Anna (9),  Krzos Aleksandra (L), Helić Adela (9), Sosnowska Justyna (5), Kurnikowska Natalia (15), Milovits Julia (1) oraz Skrzypkowska Natalia (6),  Pelc Sylwia (1), Szczygieł Karolina, Ciaszkiewicz-Lach Karolina (4), Śliwa Izabela (L),  Hatala Kinga (8)

MVP: Helena Horka

Impel Wrocław – Budowlani Łódź

3:1 (25:21, 22:25, 25:13, 25:15)

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (11),  Ptak Monika (9),  Kąkolewska Agnieszka (14),  Sawicka Agata (L), Hildebrand Kristin (14), Radecka Milena (6), Skowrońska-Dolata Katarzyna (22) oraz Durr Lenka, Sikorska Aleksandra

Budowlani Łódź: Muresan Daiana (5),  Polańska Gabriela (9), Pycia Sylwia (12), Beier Heike (9), Brzezińska Ewelina (13), Medyńska Dorota (L), Vincourova Pavla (2) oraz Liniarska Aleksandra, Tobiasz Ewelina (1), Twardowska Julia (4), Grajber Martyna (1),  Gromadowska Aleksandra

MVP: Katarzyna Skowrońska-Dolata

Legionovia Legionowo – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:2 (16:25, 25:22, 16:25, 25:22, 15:12)

Legionovia Legionowo: Paszek Daria (10), Wójcik Aleksandra (1), Gajewska Natalia, Chojnacka Iga (14),  Połeć Katarzyna (13), Bociek Monika (4),  Adamek Adrianna (L) oraz Smarzek Malwina (14), Grzelak Klaudia (8), Grabka Alicja, Rasińska Aleksandra

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Różycka Karolina (8), Dziękiewicz Eleonora (3), Strasz Krystyna (L), Hancock Micha (12), Ganszczyk Kamila (10), McClendon Deja (15), Pavan Rebbeca (17) oraz  Urban Katarzyna (2), Staniucha-Szczurek Joanna (4), Bałucka Izabela (2), Kaliszuk Tamara (2)

MVP: Iga Chojnacka

Developres SkyRes Rzeszów – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:2 (25:20, 25:23, 18:25, 22:25, 15:10)

Developres SkyRes Rzeszów: Cabajewska Ewa,  Otasević Ana,  Hawryła Magdalena, Śliwińska Ewa, Jagodzińska Magda,  Skiba Agata, Borek Lucyna (L) oraz  Kapturska Joanna, Warzocha Katarzyna, Raczyńska Justyna, Boncheva Vesela

KS PAŁAC Bydgoszcz: Misiuna Natalia,  Krzywicka Ewelina, Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna, Śmieszek Małgorzata, Pleśnierowicz Marlena, Maternia Jagoda oraz Minicz Dominika,  Ziółkowska Marta, Bałdyga Paulina

MVP: Lucyna Borek 

Facebook Comments