ORLENLiga: Nie ma już niepokonanych w ORLENLidze!

Zakończyła się właśnie XV kolejka ORLENLigi. W hicie kolejki po pięciosetowym boju Mistrzynie Polski – Chemik Police musiały uznać wyższość siatkarek z Wrocławia, ponosząc pierwszą porażkę w obecnym sezonie ligowym. W ostatniej akcji tego meczu urazu pleców doznała przyjmująca Chemika – Anna Werblińska. 

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:0 (25:18, 26:24, 25:23)

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Horka Helena (11), Wojtowicz Mariola (L), Trojan Aleksandra (8),  Radosova Nikola (13), Moskwa Kornelia (2), Mucha Emilia (7),  Castiglione Yael (4) oraz Pasznik Aleksandra (1), Bamber-Laskowska Natalia (11), Strózik Natalia,  Łyszkiewicz Koleta (2)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Minicz Dominika (9), Misiuna Natalia (5), Krzywicka Ewelina (12), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (6),  Śmieszek Małgorzata (8), Pleśnierowicz Marlena (3) oraz Bałdyga Paulina,  Fojucik Weronika (4), Maternia Jagoda (2)

MVP: Radosova Nikola

Budowlani Łódź – KSZO OSTROWIEC

3:2 (25:20, 22:25, 25:13, 23:25, 19:17)

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (16), Liniarska Aleksandra (11), Twardowska Julia (12), Beier Heike (16), Brzezińska Ewelina (8), Medyńska Dorota (L), Vincourova Pavla (5) oraz Brzezińska Julia, Tobiasz Ewelina (3), Woźniczka Magdalena (2), Pycia Sylwia, Grajber Martyna (9)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (17), Bednarek Karolina (11), Ściurka Dorota (17), Szpak Paulina (5), Piotrowska Julia (9), Szczygioł Sandra (14),  Bulbak Angelika (L) oraz  Mielczarek Beata, Polak Ewelina, Dybek Kinga, Korabiec Anna (L)

MVP: Polańska Gabriela 

Legionovia Legionowo – PTPS Piła

1:3 (26:24, 23:25, 18:25, 21:25)

Legionovia Legionowo: Paszek Daria (11),  Gajewska Natalia (2), Chojnacka Iga (10), Połeć Katarzyna (9),  Bociek Monika (2), Grzelak Klaudia (9), Adamek Adrianna (L) oraz Smarzek Malwina (23), Szubert Emilia, Pacak Joanna, Grabka Alicja, Rasińska Aleksandra (1)

PTPS Piła: Skorupa Małgorzata (11), Kwiatkowska Anita (24), Sobczak Joanna (7), Babicz Agata (14), Pauliukouskaya Volha (L), Wilk Dorota (4), Leggs Kiesha (9) oraz Urban Oliwia

MVP: Kwiatkowska Anita

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Developres SkyRes Rzeszów

3:1 (26:24, 25:14, 13:25, 25:12)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Staniucha-Szczurek Joanna (10), Różycka Karolina (11), Dziękiewicz Eleonora (9), Hancock Micha (6), Ganszczyk Kamila (9), Pavan Rebbeca (10),   Strasz Krystyna (L) oraz Urban Katarzyna (2),  Bałucka Izabela, Popović Sanja (9)

Developres SkyRes Rzeszów: Cabajewska Ewa (1), Otasević Ana (11), Kapturska Joanna (4),  Hawryła Magdalena (11), Głaz Paulina (1), Skiba Agata (11), Borek Lucyna (L) oraz Śliwińska Ewa (1), Raczyńska Justyna (3), Jagodzińska Magda (2), Boncheva Vesela (3)

MVP: Staniucha-Szczurek Joanna

Impel Wrocław – Chemik Police

3:2 (24:26, 25:21, 25:15, 11:25, 15:13)

Impel Wrocław: Ptak Monika (12),  Kąkolewska Agnieszka (8),  Durr Lenka (L),  Sawicka Agata (L), Hildebrand Kristin (11), Radecka Milena (5),  Skowrońska-Dolata Katarzyna (12), Costagrande Karolina (15) oraz Kossanyiova Andrea,  Kaczor Joanna, Sikorska Aleksandra (2), Gryka Magdalena (2)

Chemik Police: Werblińska Anna (16), Zenik Mariola (L), Montano Madelaynne (18), Bednarek-Kasza Agnieszka (8), Bełcik Izabela (2), Havelkova Helena (18), Veljković Stefana (7) oraz Gajgał-Anioł Katarzyna (2), Peńa Yonkaira Paola (1),  Kowalińska Izabela, Wołosz Joanna, Jagieło Aleksandra (1), Maj-Erwardt Paulina (L)

MVP: Ptak Monika

Polski Cukier Muszynianka Enea – PGE Atom Trefl Sopot

0:3 (23:25, 19:25, 19:25)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (6), Grejman Anna (7), Krzos Aleksandra (L),  Helić Adela (10), Sosnowska Justyna (2), Kurnikowska Natalia (7), Milovits Julia (3) oraz  Pelc Sylwia (1), Szczygieł Karolina (1),  Ciaszkiewicz-Lach Karolina, Śliwa Izabela, Hatala Kinga (3)

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska Maja (7), Balkestein-Grothues Maret (7),  Radenkovic Danica (6),  Durajczyk Agata (L), Cooper Brittnee (9), Kaczorowska Klaudia (9),  Zaroślińska Katarzyna (12) oraz Djerisilo Ivana (4), Miros Anna (1),  Efimienko Zuzanna, Kaczmar Anna,  Łukasik Justyna

MVP: Cooper Brittnee

Facebook Comments