ORLEN Liga: Wyniki rundy rewanżowej play-off

Za nami rewanżowe mecze fazy play-off. Znamy zatem finalistki, jak i ostateczne miejsca zespołów, które po fazie zasadniczej nie znalazły się w czołowej czwórce. Zapraszamy zatem do zapoznania się z wynikami poszczególnych meczów:

Półfinały:

Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów

3:0 (25:10, 25:17, 25:19)

Chemik Police: Anna Werblińska (5), Agnieszka Bednarek – Kasza (10), Stefana Veljković (6), Joanna Wołosz (5), Aleksandra Jagieło (9), Katarzyna Zaroślińska (16), Mariola Zenik (L) oraz Malwina Smarzek (2), Izabela Bełcik

Developres SkyRes Rzeszów: Kremena Kamenova (16), Magdalena Hawryła (2), Anna Kaczmar (1), Adela Helić (1), Katarzyna Mróz, Klaudia Kaczorowska (5), Lucyna Borek (L) oraz Katarzyna Żabińska (2), Miroslava Paskova (6), Joanna Nickowska (L)

MVP: Aleksandra Jagieło

Impel Wrocław – Grot Budowlani Łódź

2:3 (22:25, 25:9, 25:18, 22:25, 10:15)

Impel Wrocław: Ptak Monika (9), Konieczna Katarzyna (21), Kąkolewska Agnieszka (12), Hancock Micha (14), Mędrzyk Natalia (14), Stenzel Maria (L), Courtney Megan (9) oraz Kossanyiova Andrea (1), Cembrzyńska Barbara (1), Kaczor Joanna, Bałucka Izabela, Wysocka Adrianna

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (13), Pycia Sylwia (7), Beier Heike (9), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (19), Vincourova Pavla, Grajber Martyna (6) oraz Pelc Sylwia (1), Dreczka Simona (1), Tobiasz Ewelina, Twardowska Julia (2), Strózik Natalia (6)

MVP: Kaja Grobelna

Mecz o 5. miejsce:

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – ŁKS Commercecon Łódź

3:0 (25:16, 25:18, 25:21)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (18), Dziękiewicz Eleonora (5), Paszek Daria (5), Lemańczyk Izabela (L), Weiss Kathleen (1), Kaliszuk Tamara (13), Sikorska Aleksandra (5) oraz Miros Anna (1), Ciesiulewicz Marta (4), Castiglione Yael

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (8), Osadchuk Katarina (6), Oleksy Agata (7), Sielicka Katarzyna (8), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (9), Strasz Krystyna (L) oraz Szyjka Izabella, Bryda Katarzyna (2), Tomczyk Patrycja (1), Wołoszyn Agnieszka

MVP: Eleonora Dziękiewicz

Mecz o 7. miejsce:

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Giacomini Budowlani Toruń

3:2 (28:30, 25:22, 25:21, 20:25, 15:11 złoty set: 15:12)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Perlińska Natalia (6), Staniucha-Szczurek Joanna (5), Wojtowicz Mariola (L), Pencova Jaroslava (18), Mikyskova Sona (26), Gryka Magdalena (2), Mucha Emilia (14) oraz  Skrzypkowska Natalia (7), Moskwa Kornelia (2)

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (10), Paulava Marina (6), Lewandowska Anna (8), Polak Patrycja (23), Wójcik Marta (7), Nowak Agata (L), Pavan Rebbeca (29) oraz Jasińska Gabriela, Bimkiewicz Ewa, Ryznar Ewelina, Janik Marta

MVP:  Sona Mikyskova

Mecz o 9. miejsce:

Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot

1:3 (11:25, 25:17, 23:25, 13:25)

Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (6), Cikiriz Natasa (9), Sosnowska Justyna (6), Wójcik Aleksandra (11), Medyńska Dorota (L), Wilk Dorota, Cvetanovic Marina oraz Szabó Magdalena (2), Wawrzyniak Magdalena (4), Pasznik Aleksandra (6), Sredić Tanja (2)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (4), Łukasik Martyna (16), Wójcik Alicja (10), Łukasik Justyna (14), Gajewska Natalia, Fedusio Monika (6), Kulig Klaudia (L) oraz Bednarek Karolina, Szczyrba Daria, Damaske Magdalena (5), Goliat Karolina (2), Mras Dominika

MVP: Alicja Wójcik

Mecz o 11. miejsce: 

Enea PTPS Piła – KS PAŁAC Bydgoszcz

2:3 (25:21, 25:19, 20:25, 24:26, 12:15)

Enea PTPS Piła: Kwiatkowska Anita (21), Stencel Anna (12), Ogoms Alicia (15), Babicz Agata (14), Szubert Emilia (2), Markiewicz Alicja (L), Urban Oliwia (2) oraz Piśla Karolina (1), Kucharska Sylwia (1), Austin Alexis (12), Baran Żaneta, Kukulska Adrianna (1), Kucińska Zuzanna (L)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Ziółkowska Marta (21), Misiuna Natalia (8), Krawulska Natalia (22), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (10), Pleśnierowicz Marlena (3), Fojucik Weronika (8) oraz Portalska Karolina (L), Krzywicka Ewelina (2), Bałdyga Paulina (3), Dąbrowska Daria (8)

MVP: Marta Ziółkowska

Mecz o 13. miejsce:

KSZO OSTROWIEC – Legionovia Legionowo

3:0 (25:22, 28:26, 25:18 złoty set: 13:15)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (13), Stroiwąs Paulina (10), Ściurka Dorota (2), Kapturska Joanna (24), Szpak Paulina (1), Soter Magdalena (4), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Polak Ewelina (6), Szałankiewicz Katarzyna (10), Thaka Sava

Legionovia Legionowo: Mikołajewska Ewelina (9), Chojnacka Iga (6), Grabka Alicja (2), Bociek Monika (15), Adamek Adriana (L), Alagierska Klaudia (7), Bączyńska Anna (14) oraz Zakościelna Barbara (1), Pacak Joanna (2), Rasińska Aleksandra (1), Wawrzyniak Katarzyna, Połeć Katarzyna

MVP: Monika Bociek

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments