ORLEN Liga: Wyniki 3. kolejki

Zakończyła się właśnie trzecia kolejka ORLEN Ligi. Zaskoczenim może być kolejne pewne zwycięstwo drużyny ŁKS Commercecon Łódź. Tym razem pokonały siatkarki z Dąbrowy Górniczej. Komplet wyników prezentujemy poniżej:

Giacomini Budowlani Toruń – Atom Trefl Sopot

0:3 (20:25, 15:25, 20:25)

Giacomini Budowlani Toruń: Paulava Marina (3), Lewandowska Anna (5), Wójcik Marta, Gierak Ilona (11), Ryznar Ewelina (5), Pavan Rebbeca (9), Martinez Franchi Morena (L) oraz Jasińska Gabriela, Polak Patrycja, Bimkiewicz Ewa (1)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (11), Skorupa Małgorzata (7), Damaske Magdalena (15), Goliat Karolina (9), Łukasik Justyna (16), Gajewska Natalia (2), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna

MVP: Justyna Łukasik

Impel Wrocław – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:16)

Impel Wrocław: Ptak Monika (10), Konieczna Katarzyna (10), Kąkolewska Agnieszka (10), Sawicka Agata (L), Hancock Micha (7), Mędrzyk Natalia (14), Courtney Megan (12) oraz Stasiak Magdalena (L), Sikorska Aleksandra (1)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Wojtowicz Mariola (L), Mikyskova Sona (4), Trojan Aleksandra (9), Gryka Magdalena, Brzezińska Ewelina (5), Moskwa Kornelia (4), Mucha Emilia (7) oraz Perlińska Natalia, Wańczyk Aleksandra (11), Skrzypkowska Natalia, Pasznik Aleksandra, Wilczek Aneta (L)

MVP: Monika Ptak

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – ŁKS Commercecon Łódź

1:3 (25:13, 20:25, 22:25, 19:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (13), Scott Regan (10), Dziękiewicz Eleonora (2), Paszek Daria (13), Lemańczyk Izabela (L), Ganszczyk Kamila (11), Castiglione Yael (3) oraz Miros Anna (6), Weiss Kathleen, Kaliszuk Tamara (1), Sobolska Dominika

ŁKS Commercecon Łódź: Szyjka Izabella (L), Kwiatkowska Ewa (7), Osadchuk Katarina (7), Bryda Katarzyna (13), Sielicka Katarzyna (14), Muhlsteinova Lucie (3), Kowalińska Izabela (19) oraz Wołoszyn Agnieszka (1), Pawłowska Anna (L)

MVP: Katarzyna Bryda

Budowlani Łódź – KSZO OSTROWIEC

3:0 (26:24, 25:18, 25:16)

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (8), Twardowska Julia (14), Pycia Sylwia (6), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (14), Vincourova Pavla (2), Grajber Martyna (7) oraz Beier Heike

KSZO OSTROWIEC: Ściurka Dorota (7), Kapturska Joanna (8), Szpak Paulina (1), Soter Magdalena (1), Pierre Delicia (4), Pauliukouskaya Volha (L), Piotrowska Julia (6) oraz Brzóska Roksana (5), Colik Kamila (L), Polak Ewelina (1), Stroiwąs Paulina (1)

MVP: Julia Twardowska

Polski Cukier Muszynianka Enea – Developres SkyRes Rzeszów 

0:3 (15:25, 23:25, 10:25)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Wawrzyniak Magdalena (1), Rabka Agnieszka (2), Cikiriz Natasa (2), Sosnowska Justyna (3), Wójcik Aleksandra (7), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (10) oraz Szabó Magdalena (1), Wilk Dorota

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (13), Hawryła Magdalena (1), Kaczmar Anna (3), Helić Adela (24), Mróz Katarzyna (9), Kaczorowska Klaudia (4), Borek Lucyna (L) oraz Żabińska Katarzyna (3), Nickowska Joanna (L)

MVP: Adela Helić

Chemik Police – Legionovia Legionowo

3:0 (25:15, 25:23, 25:19)

Chemik Police: Werblińska Anna (13), Montano Madelaynne (17), Gajgał-Anioł Katarzyna (4), Bełcik Izabela (4), Veljković Stefana (10), Blagojević Jelena (11), Krzos Aleksandra (L) oraz Smarzek Malwina, Jagieło Aleksandra (1)

Legionovia Legionowo: Pacak Joanna (7), Mikołajewska Ewelina (5), Chojnacka Iga (3), Grabka Alicja (6), Bociek Monika (11), Adamek Adrianna (L), Skiba Agata (4) oraz Grzelak Klaudia, Rasińska Aleksandra, Wawrzyniak Katarzyna, Połeć Katarzyna (1), Alagierska Klaudia

MVP: Madelaynne Montano

PTPS Piła – KS PAŁAC Bydgoszcz

1:3 (22:25, 13:25, 25:19, 19:25)

PTPS Piła: Austin Alexis (2), Kwiatkowska Anita (4), Ogoms Alicia (9), Babicz Agata (15), Dumancic Beta (7), Szubert Emilia (4), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Kucharska Sylwia, Baran Żaneta (4), Urban Oliwia (4)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (16), Misiuna Natalia (13), Krzywicka Ewelina (21), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (3), Śmieszek Małgorzata (10), Pleśnierowicz Marlena (3) oraz Ziółkowska Marta (2), Portalska Karolina (1), Maternia Jagoda (2), Bałdyga Paulina (1)

MVP:  Ewelina Krzywicka

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments