ORLEN Liga: Wyniki 18. kolejki

Dzisiaj zakończyła się 18. kolejka rozgrywek ORLEN Ligi. Niezagrożone na chwilę obecną 1. miejsce należy do mistrzyń Polski, które dodały na swoje konto kolejne trzy oczka. Za nimi znajduje się Impel Wrocław, a ostatnie miejsce podium zajmują Grot Budowlani Łódź. Drużyna z Legionowa podzieliła się punktami z KS Pałacem Bydgoszcz, a reszta spotkań zakończyła się w trzech lub czterech setach.

KSZO OSTROWIEC – Chemik Police  0:3  (22:25, 20:25, 18:25)

KSZO Ostrowiec: Brzóska Roksana (3), Polak Ewelina (2), Ściurka Dorota (9), Soter Magdalena (4), Thaka Sava (5), Jocić Aleksandra (3), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Stroiwąs Paulina, Kapturska Joanna (5), Szpak Paulina (1), Szałankiewicz Katarzyna (6)
Chemik Police: Montano Madelaynne (10), Gajgał-Anioł Katarzyna (6), Bednarek-Kasza Agnieszka (16), Bełcik Izabela (5), Blagojević Jelena (5), Jagieło Aleksandra (13), Zenik Mariola (L)
MVP: Agnieszka Bednarek–Kasza

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Grot Budowlani Łódź  0:3  (22:25, 23:25, 13:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Perlińska Natalia (4), Staniucha-Szczurek Joanna (4), Handley Erica (6), Mikyskova Sona (7), Trojan Aleksandra (4), Mucha Emilia (7), Wojtowicz Mariola (L) oraz Wańczyk Aleksandra (1), Skrzypkowska Natalia (2), Gryka Magdalena, Brzezińska Ewelina (1)
Grot Budowlani Łódź: Pelc Sylwia (3), Pycia Sylwia (5), Beier Heike (15), Grobelna Kaja (16), Vincourova Pavla (6), Grajber Martyna (5), Maj-Erwardt Paulina (L) oraz Tobiasz Ewelina (1), Twardowska Julia (1)
MVP: Kaja Grobelna

ŁKS Commercecon Łódź – Polski Cukier Muszynianka Enea  3:1  (25:23, 25:15, 18:25, 25:14)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (13), Osadchuk Katarina (7), Oleksy Agata (10), Sielicka Katarzyna (17), Muhlsteinova Lucie (3), Kowalińska Izabela (27), Strasz Krystyna (L) oraz Szyjka Izabella, Tomczyk Patrycja
Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (7), Rabka Agnieszka (3), Sosnowska Justyna (11), Wójcik Aleksandra (9), Łyszkiewicz Koleta (6), Cvetanovic Marina (11), Medyńska Dorota (L) oraz Wawrzyniak Magdalena (2), Cikiriz Natasa (1), Wilk Dorota, Sredić Tanja (3)
MVP: Izabela Kowalińska

Legionovia Legionowo – KS PAŁAC Bydgoszcz  3:2  (28:26, 25:21, 14:25, 26:28, 15:8)

Legionovia Legionowo: Rasińska Aleksandra (12), Mikołajewska Ewelina (9), Chojnacka Iga (14), Grabka Alicja (5), Bączyńska Anna (9), Korabiec Anna (L) oraz Pacak Joanna (6), Grzelak Klaudia, Wawrzyniak Katarzyna, Połeć Katarzyna (5), Adamek Adrianna (L)
KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagodzińska Magda (12), Misiuna Natalia (17), Krzywicka Ewelina (16), Śmieszek Małgorzata (10), Pleśnierowicz Marlena, Maternia Jagoda (4), Krawulska Natalia (L), Nowakowska Pola (L) oraz Kuligowska Joanna (6), Bałdyga Paulina (1)
MVP: Alicja Grabka

Impel Wrocław – Atom Trefl Sopot  3:1  (26:24, 22:25, 25:16, 25:19)

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (15), Ptak Monika (5), Kąkolewska Agnieszka (9), Kaczor Joanna (22), Hancock Micha (8), Mędrzyk Natalia (6), Courtney Megan (15), Sawicka Agata (L) oraz Konieczna Katarzyna, Bałucka Izabela (1)
Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (11), Skorupa Małgorzata (7), Damaske Magdalena (16), Goliat Karolina (2), Łukasik Justyna (13), Gajewska Natalia (2), Bodasińska Anna (L) oraz Grzmocińska Joanna, Łukasik Martyna (8), Mras Dominika, Kulig Klaudia (L)
MVP: Joanna Kaczor

Developres SkyRes Rzeszów – Enea PTPS Piła  3:0  (25:21, 25:17, 25:10)

Developres SkyRes Rzeszów: Żabińska Katarzyna (7), Kaczmar Anna (4), Helić Adela (16), Mróz Katarzyna (5), Paskova Miroslava (4), Kaczorowska Klaudia (7), Borek Lucyna (L) oraz Kamenova Kremena (8), Hawryła Magdalena (5), Paskova Miroslava (4), Nickowska Joanna (L)
ENEA PTPS Piła: Austin Alexis (6), Kwiatkowska Anita (6), Ogoms Alicia (5), Babicz Agata (3), Dumancic Beta (2), Szubert Emilia (1), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Kucharska Sylwia, Baran Żaneta (2), Stencel Anna (2), Urban Oliwia, Kucińska Zuzanna (L)
MVP: Lucyna Borek

Giacomini Budowlani Toruń – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  1:3  (19:25, 25:20, 23:25, 20:25)

Giacomini Budowlani Toruń: Paulava Marina (13), Lewandowska Anna (6), Polak Patrycja (12), Wójcik Marta (4), Ryznar Ewelina (10), Pavan Rebbeca (23), Martinez Franchi Morena (L) oraz Nowak Agata, Janik Marta
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (17), Paszek Daria (14), Weiss Kathleen (2), Ganszczyk Kamila (10), Kaliszuk Tamara (15), Sikorska Aleksandra (7), Lemańczyk Izabela (L) oraz Castiglione Yael (3), Drabek Kinga
MVP: Tamara Kaliszuk

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments