LŚ 2017: Wyniki II dywizji [18.06.2017]

Dzisiaj rozegrane zostaną ostatnie spotkania fazy grupowej w drugiej dywizji Ligi Światowej. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami tych meczów! 

Grupa 2 – 18.06.2017

Kunshan (Chiny) – godz. 9:00

Turcja – Australia 1:3 (24:26, 25:20, 21:25, 19:25)

Składy zespołów:

Turcja: Gokhan Gokgoz (14), Emre Batur (11), Mert Matić (10), Baturalp Burak Gungor (9), Serhat Coskun (8), Murat Yenipazar (7), Hasan Yesilbudak (L) oraz Caner Dengin (L)

Australia: Paul Carroll (20), Luke Smith (17), Travis Passier (9), Beau Graham (6), Samuel Walker (3), Arshdeep Dosanjh (1), Luke Perry (L) oraz Nathan Roberts (12), Carsten Moeller (4), Jordan Richards (L)

 

Kunshan (Chiny) – godz. 13:00

Chiny – Japonia 3:2 (20:25, 28:26, 17:25, 25:22, 17:15)

Składy zespołów:

Chiny: Chuan Jiang (24), Daoshuai Ji (13), Longhai Chen (10), Libin Liu (7), Shuhan Rao (4), Tianyi Mao (1), Jiahua Tong (L) oraz Rui Li (5), Weijun Zhong (4), Runming Li (3),

Japonia: Yuki Ishikawa (26), Masahiro Yanagida (15), Haku Ri (11), Akihiro Yamauchi (9), Issei Otake (7), Naonobu Fujii (2), Taiki Tsuruda (L) oraz Masashi Kuriyama (9), Taishi Onodera (2), Shuzo Yamada (1), Hideomi Fukatsu, Takashi Dekita

 

Kair (Egipt) – godz. 14:00

Słowenia – Portugalia 3:1 (25:16, 25:21, 23:25, 25:19)

Składy zespołów:

Słowenia: Alen Šket (22), Matej Kök (16), Toncek Stern (9), Saso Stalekar (7), Danijel Koncilja (7), Gregor Ropret (3), Urban Toman (L)

Portugalia: Alexandre Ferreira (18), Valdir Sequeira (15), Filip Cveticanin (4), Lourenco Martins (4), Phelipe Martins (3), Tiago Da Silva Violas (1), Ivo Casas (L) oraz Joao Simoes (3), Marco Ferreira (1), Afonso Guerreiro

 

Haga (Holandia) – godz. 15:30

Korea – Słowacja 3:2 (25:18, 18:25, 25:18, 20:25, 15:7)

Składy zespołów:

Korea: Kang-Won Lee (19), Yoon-Sik Yoo (10), Sang-Ha Park (10), Yung-Suk Shin (9), Jiseok Jung (3), Taekeui Hwang (1), Jae-Seong Oh (L) oraz Joo-Hyeong Park (15), Hong-Suk Choi (2), Min-Gyu Lee (1), Hui-Chae Song (1), Siwoo Lee (1)

Słowacja: Milan Bencz (19), Peter Ondrovic (10), Marcel Lux (8), Radoslav Presinsky (7), Tomas Krisko (6), Juraj Zatko (2), Matej Kubs (L)  oraz Filip Gavenda (11), Peter Mlynarcik (1), Filip Palgut, Jan Tarabus

 

Haga (Holandia) – godz. 18:00

Holandia – Czechy 3:1 (26:28, 25:17, 25:21, 25:13)

Składy zespołów:

Holandia: Wouter Ter Maat (22), Jasper Diefenbach (14), Thijs Ter Horst (13), Thomas Koelewijn (3), Daan Van Haarlem (2), Robbert Andringa (2), Dirk Sparidans (L) oraz Michael Parkinson (9), Robin Overbeeke (4), Gijs Jorna (2), Wessel Keemink (1), Auke Van De Kamo

Czechy: Jan Galabov (15), Jan Hadrava (13), Adam Zajicek (10), Adam Bartos (4), Jakub Janouch (3), Marek Beer (2), Daniel Pfeffer (L)  oraz Michal Finger (3), Vladimir Sobotka (3), Marek Zmrhal (2), Petr Michalek (1), Filip Habr

 

Kair (Egipt) – godz. 21:30

Egipt – Finlandia 1:3 (22:25, 13:25, 25:18, 22:25)

Składy zespołów:

Egipt: Ahmed Shafik (13), Mohamed Masoud (10), Mostafa Mohamed Ibrahim Abdelirahman (10), Abd Elhalim Mohamed Abou (4), Hossam Abdalla (2), Ahmed Abdelhay (1), Ahmed Abdelaal (L) oraz Hisham Ewais (13) Ahmed El Sayed (1), Marawan Abdelbaky, Omar Hassan, Ahmed Bekhet, Abdelrahman Seoudy, Sherif Aly (L)

Finlandia: Urpo Sivula (18), Elviss Krastins (16), Eemeli Kouki (14), Tommi Siirila (10), Sauli Sinkkonen (9), Eemi Tervaportti (2), Lauri Kerminen (L) oraz Antti Ropponen, Henrik Porkka

inf.własna/fivb.org, fot. FIVB

Facebook Comments