LŚ 2017: Wyniki II dywizji [04.06.2017]

Dzisiaj ostatni dzień pierwszego weekendu rozgrywek Ligi Światowej. Sprawdźcie wyniki ostatnich spotkań rozgrywanych przez zespoły z drugiej dywizji! 

Grupa 2 – 04.06.20

Seul (Korea) – godz. 5:00

Słowenia – Czechy 3:1 (25:19, 25:21, 23:25, 25:16)

Składy zespołów:

Słowenia: Alen Šket (21), Klemen Cebulj (15), Alen Pajenk (12), Mitja Gasparini (11), Danijel Koncilja (6), Gregor Ropret (2), Jani Kovacic (l) oraz Urban Toman (l), Matej Kök, Toncek Stern (8)

Czechy: Ales Holubec (4), Marek Beer (3), Petr Sulista (2), Jakub Janouch (2), Michal Finger (13) Daniel Pfeffer (l) oraz Petr Michalek (l), Donovan Dzavoronok (7), Vladimir Sobotka (7), Jan Hadrava (4), Filip Habr

 

Seul (Korea) – godz. 7:30

Korea – Finlandia 3:2 (24:26, 25:21, 25:23, 22:25, 15:13)

Składy zespołów:

Korea: Kang-Won Lee (17), Jiseok Jung (14), Yung-Suk Shin (12), Sang-Ha Park (6), Min-Gyu Lee,  Hui-Chae Song (1), Yong-Chan Bu (l) oraz Joo-Hyeong Park (24), Hong-Suk Choi (5), Jaewook No (1), Sun-Kyu Lee (1), Siwoo Lee (1),

Finlandia: Jan Helenius (20), Elviss Krastins (18), Antti Ropponen (17), Sauli Sinkkonen (11), Tommi Siirilä (9), Eemi Tervaportti (3), Lauri Kerminen (l) oraz Peetu Mäkinen (1)

 

Ankara (Turcja) – godz. 13:00

Turcja – Holandia 3:2 (25:22, 23:25, 25:18, 24:26, 17:15)

Składy zespołów:

Turcja: Metin Toy (28), Baturalp Burak Gungor (20), Mustafa Koc (18), Emre Batur (11), Gokhan Gokgoz (10), Arslan Eksi (5), Hasan Yesilbudak (L) oraz Izzet Unver (1), Caner Peksen, Yasin Aydin, Serhat Coskun, Caner Dengin (L)

Holandia: Thomas Koelewijn (14), Robbert Andringa (12), Thijs Ter Horst (8), Jasper Diefenbach (4), Daan Van Haarlem (3), Nimiz Abdel-Aziz, Dirk Sparidans (L) oraz Wouter Ter Maat (26), Michael Parkinson (4), Auke Van De Kamp (2), Jeroen Rauwerdink (2), Wessel Keemink (1)

 

Ankara (Turcja) – godz. 16:00

Egipt – Chiny 0:3 (18:25, 20:25, 22:25)

Składy zespołów:

Egipt: Ahmed Abdelhay (14), Mohamed Masoud (10), Ahmed Shafik (8), Abd Elhalim Mohamed Abou (3), Hossam Abdalla (3), Omar Hassan (3), Sherif Aly (L) oraz Abdelrahman Seoudy (3), Mostafa Mohamed Ibrahim Abdelrahman (2), Ahmed El Sayed, Marawan Abdelbaky, Ahmed Bekhet, Ahmed Abdelaal (L)

Chiny: Chuan Jiang (13), Binglong Zhang (11), Weijun Zhong (9), Shuhan Rao (6), Longhai Chen (5), Runming Li (1), Jiahua Tong (L) oraz Chuanhang  Tang (5), Rui Li (2), Daoshuai Ji (2), Tianyi Mao

 

Poprad (Słowacja) – godz. 15:00

Australia – Japonia 1:3 (18:25, 25:17, 21:25, 22:25)

Składy zespołów:

Australia: Paul Carroll (24), Nathan Roberts (23), Beau Graham (8), Luke Smith (4), Harrison Peacock (1), Trent O’dea, Luke Perry (L) oraz Travis Passier (8), Samuel Walker (3), Arshdeep Dosanjh, Simon Hone (L), Lincoln Alexander Williams

Japonia: Shuzo Yamada (14), Issei Otake (12), Akihiro Yamauchi (10), Haku Ri (8), Hiroaki Asano (6), Naonobu Fuji (1), Taiki Tsuruda (L) oraz Yuki Ishikawa (8), Masashi Kuriyama (2), Hideomi Fukatsu

 

Poprad (Słowacja) – godz. 18:00

Słowacja – Portugalia 3:0 (25:20, 25:23, 25:19)

Składy zespołów:

Słowacja: Peter Mlynarcik (11), Matej Patak (9), Marcel Lux (7), Emanuel Kohut (6), Juraj Zatko (4), Radoslav Presinsky (3), Matej Kubs (L) oraz Milan Bencz (2), Peter Ondrovic (2), Tomas Kirsko (1), Filip Palgut, Frantisek Ogurcak

Portugalia: Marco Ferreira (9), Alexandre Ferreira (9), Joao Simoes (7), Filip Cveticanin (6), Phelipe Martins (6), Miguel Tavares Rodrigues (2), Ivo Cases (L) oraz Valdir Sequeira (4), Lourenco Martins (1), Tiago Da Silva Violas

 

źrodło: inf.własna/fivb.org

Facebook Comments