Wielki powrót…!

Nowy Rok przyniósł za sobą kolejne zmiany, zmiany na pewno na lepsze! Mamy nie lada niespodziankę! Jesteśmy przekonani, że na pewno przypadnie Wam do gustu. Dłużej nie będziemy trzymać Was w niepewności…

Otóż, do pisania na łamach naszego portalu wraca Kasia Grzyb. Mamy nadzieję, że cieszycie się tak samo jak my, bo możliwość ponownej współpracy z tak wspaniałą Osobą to wielka przyjemność.

Kim jest Kasia Grzyb? Myślę, że nie trzeba nikomu przedstawiać żony wicemistrza świata z 2006 roku, a obecnie zawodnika LOTOSU Trefla Gdańsk, Wojciecha Grzyba, autorki tomiku “Emocjany wybrane” oraz cyklu “Emocje z Kasią Grzyb”. Na pewno pamiętacie teksty, w których Kasia dzieliła się z nami swoimi przeżyciami, zarówno dotyczącymi gry Wojtka jak i perypetii rodzinnych Grzybków. Wiemy, że uważnie śledziliście losy tej rodzinki w niedzielne popołudnia.

Kiedy na naszej stronie opublikowany został ostatni tekst z cyklu: “Emocje z Kasią Grzyb” pojawiło się wiele komentarzy, dzięki którym wiedzieliśmy, że to nie będzie ostateczne rozstanie, mimo końca tamtej formy. Smutek w sercu zastąpiła nadzieja, że za jakiś czas nasze drogi ponownie się spotkają. Tak też się stało. – “Nie ukrywam, że trochę stęskniłam się za pisaniem dla Czytelników portalu “Siatkówka w obiektywie”. Tym razem to będzie dziennikarski freestyle. Mam nadzieję, że znowu znajdą się sympatycy moich tekstów. Do napisania!” – tak swój wielki powrót komentuje Kasia.

Nowy cykl zatytułowany jest “The Best House Manager przedstawia…” A co będzie przedstawiać? Sami zobaczycie już jutro, dokładnie o godzinie 20.00! Możemy zdradzić jedynie tyle, że cykl składa się z rodzinnych anegdot i siatkarskich ciekawostek. Jesteśmy pewni, że tak samo jak my, nie możecie doczekać się pierwszej odsłony nowego wcielenia Kasi. Gwarantujemy Wam mnóstwo niezapomnianych emocji, dużą dawkę śmiechu i ciekawostek, o jakich jeszcze świat nie słyszał! Bądźcie z nami! 😉

Gorąco zachęcamy Was do komentowania, zadawania pytań Autorce i po prostu dobrej zabawy! Mamy nadzieję, że nieco inna konwencja pisania również przypadnie Wam do gustu.

Facebook Comments