Nowy Rok przyniósł za sobą kolejne zmiany, zmiany na pewno na lepsze! Mamy nie lada niespodziankę! Jesteśmy przekonani, że na pewno przypadnie Wam do gustu. Dłużej nie będziemy trzymać Was w niepewności…

Otóż, do pisania na łamach naszego portalu wraca Kasia Grzyb. Mamy nadzieję, że cieszycie się tak samo jak my, bo możliwość ponownej współpracy z tak wspaniałą Osobą to wielka przyjemność.

Kim jest Kasia Grzyb? Myślę, że nie trzeba nikomu przedstawiać żony wicemistrza świata z 2006 roku, a obecnie zawodnika LOTOSU Trefla Gdańsk, Wojciecha Grzyba, autorki tomiku „Emocjany wybrane” oraz cyklu „Emocje z Kasią Grzyb”. Na pewno pamiętacie teksty, w których Kasia dzieliła się z nami swoimi przeżyciami, zarówno dotyczącymi gry Wojtka jak i perypetii rodzinnych Grzybków. Wiemy, że uważnie śledziliście losy tej rodzinki w niedzielne popołudnia.

Kiedy na naszej stronie opublikowany został ostatni tekst z cyklu: „Emocje z Kasią Grzyb” pojawiło się wiele komentarzy, dzięki którym wiedzieliśmy, że to nie będzie ostateczne rozstanie, mimo końca tamtej formy. Smutek w sercu zastąpiła nadzieja, że za jakiś czas nasze drogi ponownie się spotkają. Tak też się stało. – „Nie ukrywam, że trochę stęskniłam się za pisaniem dla Czytelników portalu „Siatkówka w obiektywie”. Tym razem to będzie dziennikarski freestyle. Mam nadzieję, że znowu znajdą się sympatycy moich tekstów. Do napisania!” – tak swój wielki powrót komentuje Kasia.

Nowy cykl zatytułowany jest „The Best House Manager przedstawia…” A co będzie przedstawiać? Sami zobaczycie już jutro, dokładnie o godzinie 20.00! Możemy zdradzić jedynie tyle, że cykl składa się z rodzinnych anegdot i siatkarskich ciekawostek. Jesteśmy pewni, że tak samo jak my, nie możecie doczekać się pierwszej odsłony nowego wcielenia Kasi. Gwarantujemy Wam mnóstwo niezapomnianych emocji, dużą dawkę śmiechu i ciekawostek, o jakich jeszcze świat nie słyszał! Bądźcie z nami! 😉

Gorąco zachęcamy Was do komentowania, zadawania pytań Autorce i po prostu dobrej zabawy! Mamy nadzieję, że nieco inna konwencja pisania również przypadnie Wam do gustu.