W sezonie 2017/2018 trenerem Stali AZS PWSZ Nysa będzie dotychczasowy gracz i zarazem drugi trener Stalowców – Piotr Łuka. Do sztabu szkoleniowego dołączy Arkadiusz Olejniczak, który będzie wspierał I szkoleniowca.

Zarząd powierzył dotychczasowemu drugiemu trenerowi misję budowania zespołu na kolejny sezon. To w barwach nyskiego klubu AZS PWSZ SSA Nysa Piotrek zadebiutował w Polskiej Lidze Siatkówki. Z  Jastrzębskim Węglem zdobył brązowy medal mistrzostw Polski. W kolejnych rozgrywkach występował ponownie w zespole z Nysy, pomagając mu utrzymać się w lidze.

W 2004 roku Piotr został zawodnikiem beniaminka Polskiej Ligi Siatkówki, Resovii, reprezentując jej barwy przez kolejnych pięć lat. W sezonie 2008/2009 wraz ze swoim klubem dotarł do finału play-off, w którym rzeszowska drużyna uległa Skrze Bełchatów. Następnie występował w częstochowskim AZSie oraz Farcie Kielce. W sezonie 2011/2012 wrócił po raz kolejny do klubu AZS PWSZ Nysa i został z nim Mistrzem I Ligi. W ostatnim sezonie w drużynie pełnił również funkcje drugiego trenera. Wcześniej bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn.

źródło: stalnysa.pl

fot. stalnysa.pl