Transfery: Piotr Nowakowski opuszcza Resovię!

Piotr Nowakowski zdecydował się opuścić Asseco Resovię Rzeszów. Jakiś czas temu taką informację przedstawił w jednym z wywiadów jego agent, a wczoraj potwierdził to sam siatkarz. Przyszłość środkowego nie jest jeszcze oficjalnie znana.

Środkowy dołączył do klubu z Podkarpacia w 2011 roku. Wywalczył z zespołem trzy złote i dwa srebrne medale PlusLigi. W sezonie 2014/2015 zajął także drugie miejsce w Lidze Mistrzów. Dwa ostatnie sezony spędzone w Rzeszowie były mniej udane dla zawodnika. W poprzednim sezonie był zmuszony poddać się operacji, która wykluczyła go z gry i treningów. Miniony sezon 2016/2017 był również dla rzeszowian nieudany, bo zakończyli go bez medalu.

Środkowy swoje odejście ogłosił na Instagramie. – Chciałbym serdecznie podziękować całemu klubowi Asseco Resovii Rzeszów za te wspólnie spędzone 6 lat. Dziękuję zarządowi i trenerom za zaufanie, kibicom za wsparcie i doping oraz kolegom z boiska za serce i walkę do samego końca. Dziękuję za wszystkie dobre słowa po meczach przegranych i radość po wygranych. Przyjemnością była gra w tak dobrze zorganizowanym i wspierającym w trudniejszych momentach gracza klubie. Szkoda, że sezon kończymy w taki a nie inny sposób, ale takie są właśnie uroki sportu. Do zobaczenia po drugiej stronie siatki – napisał zawodnik.

 

Facebook Comments