Kolejny dzień przynosi nam kolejne informacje transferowe z rzeszowskiego teamu. Tym razem poznaliśmy nazwiska nowych rozgrywających Developresu.

W przyszłym sezonie w barwach Developresu SkyRes Rzeszów wystąpią Anna Kaczmar oraz Natalia Valentin-Anderson. Dla pierwszej z nich będzie to powrót do klubu po rocznej przerwie. Zawodniczka ma już w swoim dorobku wiele sukcesów. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski jak również w rywalizacji o Puchar Polski czy też w Pucharze CEV. Zawodniczka w latach 2016-2018 reprezentowała już rzeszowski klub. Potem na rok przeniosła się do włoskiej Serie A, gdzie grała w Cuneo Granda Volley.

Druga z zaprezentowanych dziś rozgrywających rzeszowianek jest kapitanem reprezentacji Portoryko. Zawodniczka na swoim koncie ma również bogatą kolekcję sukcesów, zarówno w narodowych barwach, jak i rozgrywkach ligowych. W minionym sezonie wraz z drużynąAS Saint-Raphaël VB  zdobyła Puchar Francji. Możemy się więc spodziewać zaciętej rywalizacji o grę poszczególnych zawodniczek w wyjściowym składzie.

źródło: Developres SkyRes Rzeszów, fot.: CEV